Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoswiadczona90

zapowietrzanie sie pochwy i dziwne dzwieki....

Polecane posty

Gość niedoswiadczona90

podobno 'problem' dotyczy kazdej z nas wiec mam nadzieje ze odzew bedzie spory. podczas sexu moja pochwa wydaje dziwne i malo przyjemne odglosy, ktore mnie strasznie krepuja ;// to zapowietrzanie sie pochwy jest podobne do puszczania gazow;/ zupelnie nie wiem jak sobie z tym poradzic . nie wiem czy moj chlopak wie , ze to tylko powietrze czy moze mysli ze ja naprawde puszczam baki;] nie wiem tez jak zaczac rozmowe zeby mu to ewentualnie jakos wytlumaczyc mimo chodem.. macie moze jakies sposoby, rady jak sie z tym uporac.. bo zdarza mi sie to coraz czesciej i niepotrafie sie z tego jakos smiac.. jest to dla mnie bardzo krepujace i odechciewa mi sie po tym sexu czy czegokolwiek.. jak go uswiadomic?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosto
Ja zaczynam się śmiać i mówię:skarbie,znów mi napompowałeś ci...kę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona24
od stycznia, cwcze miesnie Kegla nie mam juz tego problemu niestety ciipka wyraznie mi sie sciasnila bo teraz seks od tylu sprawia mi bol rozpychania :O i musimy rezygnowac z tej pozycji. na pogony - takze boli, ale tylko na poczatku wczesniej powietrze mi wlatywalo nawet przy cwiczeniach, czy unoszeniach nog. teraz tego juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona24
na rezultaty trzeba czekac pare mcy, mi te cwiczenie weszlo strasznie w nawyk, zawsze rano nim wstane sciaskam pochwe 50 razy, krotkie, i 10 razy po 3-4 sk tak samo wieczorem, czasem w tramwaju czy kolejce przy kasie =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawdaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie za nie mam dzieci;] a zaczelam wspolzycie dopiero jakies pol roku temu.. to chyba normalne , ze jesli facet napompuje w dziewczyne powietrze to ono jakos musi sie wydostac ofiaro losu;) dziewczyny to jak? macie jeszcze jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesnie kelga??Przeciez miesnie kelga trzymaja mocz i nie wystepuja w pochwie...po porodzie cwiczylam miesnie kelga ale robi sie to pot,zeby sie np.nieposikac ze smiechu,bo po porodzie te miesnie slabna.Na wydobywanie sie powietrza z pochwy nic nie poradzicie.Ewentalnie operacja plastyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, kazdy preferuje inne pozycje;) np. dla mnie najlepsza i najprzyjemniejsza pozycja jest pozycja na pieska;) na jezdzca tez jest dobra. ale to tak jak napisalam, zalezy od osoby. a jesli chodzi o bol to on wcale nie musi towarzyszyc ci podczas sexu, to ze cie cos boli nie znaczy tez ze twoj chlopak odczuwa to bardziej przyjemnie. ja np. nie czulam wlasciwie bolu podczas swojego 1. razu. teraz czasem mnie zaboli ale zalezy to od tego w jakiej pozycji sie kochamy. konczac powiem , ze twoj chlopak na pewno wie jaka pozycja jest dla niego najfajniejsza i taka bedzie z toba wyprobowywal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×