Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pineska

krwcowa - gdzie nauczyć się szyć

Polecane posty

Gość sashha71
Jak ktoś lubi to bardzo polecam kursy i szkolenia z tego zakresu pod okiem specjalisty. Ja trochę umiałam szyć, ale bardzo mnie też fascynuje projektowanie, więc zapisałam sie na mistrzowski kurs II stopnia w go work i będę próbowała swoich sił. Może sie okaże że mam do tego talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi61
Ja tam też lubię robótki domowe tego typu, a w domu zawsze jest coś do zaszycia czy uszycia. A w go work tylko dla zaawansowanych mają czy dla początkujących tez coś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgabi
Zapraszam wszystkich zainteresowanych szyciem na kursy do mojej pracowni w Lublinie. Obecnie organizuję grupę dzienną. Planowane rozpoczęcie kursu środa 15 lipca, godzny 8-8.30 do 13-14. 80 godzin w cenie 750 zł. Wielkość grupy: do 4 osób. Tel: 692 948 068, gaba.bag@gmail.com i gaba-bag.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwo11
nie idź odrazu na kurs bo to bez sensu, stracisz tylko pieniądze a wiele sie nie nauczysz. Ja z właśnego doświadczenia moge Ci polecić kursy onlina w formie filmików, naprawde sporo informacji mozna w z nich wyłuskac. Zobacz sobie np kursy ze stronki http://przepisnaszycie.pl/edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nie ma wyobraźni przestrzennej i nie ogarnia konstrukcji można uszyć tylko jakieś byle co z burdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na kursy do mnie. Mogą być indywidualne lub grupowe. Jeśli kursy nie są oparte na schemacie, a uczennica uczy się tego czego akurat potrzebuje czegoś na pewno się nauczy. Z Burd można uszyć praktycznie wszystko tylko trzeba odpowiednio dopasować do indywidualnej figury. www.facebook.com/Gaba-Bag-173918849381359/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhanka2
na twoim miejscu zastanowiała bym się na tymi kursami, lepiej chyba samemu zaczać i dopiero potem iśc na kurs. Ja zaczynałam od http://przepisnaszycie.pl/home , bardzo fajne poradniki tam są, mega szczegółowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytaprał
Ja to z polecenia koleżanki podglądałam te stronkę: http://przepisnaszycie.pl/Ja to z polecenia koleżanki podglądałam te stronkę: http://przepisnaszycie.pl/ - zaczęłam próbować, coraz lepiej mi to wychodzi. I nie płacę za żadne kursy. Naprawdę można tutaj znaleźć mnóstwo bardzo, bardzo przydatnych porad, wskazówek... dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaSoob
Możesz wierzyć lub nie, ale ja bardzo, bardzo dużo nauczylam siędzięki stornie http://przepisnaszycie.pl/ - masa świetnych porad, wskazówek i odpowiedzi na pytania, ktore nurtują każdą krawcową. Do tego maa inspiracji, no rewelacja dla mnie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammillaaa
Ja na początku zafascynowałam się szyciem dzięki stronie przepisnaszycie.pl - bo znalazłam tam tyle fajnych rzeczy i zobaczyłam, ze naprawdę można to samemu uszyc - świetna, swietna sprawa, naprawdę... Do tego tyle dobrych, przydatnych porad. POlecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boldbold
Zacznij od buszowania w internecie - ja zaczynałam od stronki przepisnaszycie.pl i bardzo, bardzo dużo sie tam nauczyłam. Masa porad i mega fajnych inspiracji, ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajuńkaS
Tak jak wyżej - poelcam stornkę przepisnaszycie.pl - dużo z niej wynoszę za każdym wejściem. I wiedzy i insiracji. Dla mnie rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KursKroju
Serdecznie zapraszamy na kursy kroju i szycia na trzech poziomach zaawansowania oraz jednodniowe warsztaty. Warsztaty prowadzone są codziennie w godzinach popołudniowych przez osobę z ponad 20-letnim doświadczeniem w krawiectwie i projektowaniu ubrań. Uczymy zarówno podstaw pracy na maszynie, jak i szycia ubranek dla dzieci i dla dorosłych. Więcej informacji i szczegółowy harmonogram dostępny na: www.facebook.com/KursKroju , www.kurs-kroju.pl oraz mailowo: kurs.kroju@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaszyje
Ja podobnie, jak wyżej bardzo serdecznie mogę polecić przepisnaszycie.pl - bardzo dużo z tej strony wynoszę, głównie wiedzy, ale i fajnych pomysłów. Rzeczywiscie wszystko pokazane krok po kroku... z nimi zaczynałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiele można nauczyć się samej i nie trzeba wcale kursów bo w sieci całe mnóstwo filmików i porad, jedyne co to zainwestuj w maszynę i bierz się do pracy! teraz Bernina ma promocj***ardzo duże bo w związku z 20-leciem przeceniają maszyny o minimum 20% więc to dobry czas żeby nabyć swój wymarzony sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam przejść się na kurs, jeśli dopiero zaczynacie szycie! Sama uczyłam się obsługiwać maszynę z tydzień, ciągle miałam źle napiętą nitkę, zacinała się w bębenku, musiałam co 5 minut ją znowu nawlekać. Na kursie jest jasno powiedziane co szyjemy na jakim napięciu, jakim ściegiem, jaką igłą. Kurs nie był drogi, a zrobiłam go w Splocie Artystycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile zapłaciłaś w Splocie? i za ile godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wybierzesz kurs weekendowy (14h) to płacisz 500zł, a jeśli tygodniowy (20h) to płacisz 600zł. Ja miałam ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłyście kurs podstawowy czy zaawansowany? Szukam niedrogiego, w tej drugiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam podstawowy na razie, ale może za jakiś czas zrobię zaawansowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 32 230 26 34 , 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 32 230 26 34 , 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam potwierdzona informacje, że w Blue education jest organizowany kurs kroju i szycia. Szkoła ma swoją siedzibę na Krakowskim Przedmieściu 55. Jeszcze są prowadzone zapisy))) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×