Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzika morela

czy to mozliwe?

Polecane posty

pol roku temu odstawilam tabletki,staramy sie o dziecko. testy negatywne, normalna miesiaczka ale od jakiegos czasu czuje jakby cos ruszalo mi sie w brzuchu to strasznie dziwne uczucie. Czy mozliwe ze jestem w ciazy? we wtorek ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsaupsaupsa
uppup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsaupsaupsa
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, moja przyjaciółka miesiączkowała przez pierwsze 4 miesiące ciąży , urodziła śliczną zdrową dziewczynkę . Teraz to nasza maskotka . Cudo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej niemozliwe,zeby zaraz po zaplodnieniu cos Ci sie w brzuchu ruszalo:) To aytosugesia ale zycze,zebys zaszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vccc
pierwsze ruchy wyczuwa sie ok20 tyg więc 5 miesiąc, wtedy juz z pewnością powinnaś wiedzieć ze jesteś w ciąży, bo widać inne oznaki- powiększone, bolące piersi, powiększony brzuch. Ja niekiedy też wyczuwam w brzuchu takie uderzenia, zupełnie jak byłam w ciaży, ale to pewnie jakieś gazy jelitowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi mam powiekszone i czesto chodze do wc. coz brzuch mam troche wypukły ale to moze dlatego ze ostatnio troche za duzo jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga pewnie
flaki Ci się przewracają, a Ty sobie ciążę wkręcasz. na etapie wyczuwania ruchów dziecka to już jest widoczny brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokio Ice
Moze to tasiemiec? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadka
sorry w ciazy nie ma okresu. Plamienia owszem ale nie normalny okres. Poza tym wmawiasz sobie sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vccc
poza tym ile zrobiłaś testów ciażowych??, jeden może się mylić ale dwa trzy to juz nikłe prawdopodobieństwo. Mnie zreszta wyszło zaraz w pierwszym że jestem w ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbrtghrt
w ciąży można mieć normalny okres przez kilka miesięcy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajaja
jaaaaaaaaaaaaasne tyle ze okres to zluszczajace sie jajo. A jak jest sie w ciazy to skad to jajo?? Kazdy gin ci powie ze to sa plamienia a nie okres tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatnim byla blada druga kreska dlatego ide do ginekologa zastanawiam sie nad tym bo moja mama miala plamienia do 5 miesiaca tak jak ja teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jeśli była blada druga
kreska, to są szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloi
:D:D jajajajaja- okres to nie zluszczające się jajo- cokolwiek to znaczy:D, tylko zluszczajacy się nabłonek macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajjaa
tak czy inaczej nie ma okresu w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna11111111
Moje drogie ,włóżcie sobie między bajki to że w bedąc w ciąży ma się okres-normalny.Nie ma takiej możliwości.Moga występować niewielkie plamienia a nie krwawienie.Przy okresie złuszcza sie błona sluzowa macicy igdybyscie miały okres 4-msce jak któras tu napisała to znaczyło by to poprostu poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frer
no kurde, są takie przypadki przecież...oststnio gdzieś czytałam o babce, która przez całą ciążę miałe ten ''okres''-plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna11111111
Mogła mieć plamienia ,ale nie wmawiajcie nikomu że miał 6-mcy okres i był w ciąży bo to durne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna11111111
I jesli wystepują takie plamienia,to nie jest to powód do radości niestety.Trzeba szybko póść do lekarza bo grozi to poronieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie ma normalnego okresu w ciazy. Zdarzaja sie plamienia ale nie normalne miesiaczki. Zanim zaczniecie sie na ten temat wypowiadac i wmawiac innym swoje madrosci moze warto najpierw uzupelnic swoja wiedze na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna11111111
Moim zdaniem TY DZIKA MORELO,PRAGNIESZ CIĄŻY i szukasz objawów i wymyslasz je sobie poprostu,mając okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszlam w ciaze 4 miesiace po odstawieniu tabletek. Szkoda, ze nie poszlas do lekarza wczesniej. A kwas foliowy lykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna11111111
Dwudniowe plamienia?????Plamienia czy żywa krew????Idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem "staraczka" ktora co chwile robi sobie testy na owulacje - wspolzyjemy normalnie bez antykoncepcji i obsesyjnego starania sie o dziecko. Nigdzie mi sie nie spieszy - zreszta wszystkiego dowiem sie we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×