Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolxd

co myślicie o tym samochodzie

Polecane posty

Gość ihgkx
fajny tylko mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin4422
za duzo ma przejechane !! najlepiej tak jak by mial 120 tys przejechane nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dobrze że mały i leciutki:) bo jak się wdusi pedał w podłogę to samochód leci nad droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski szit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggga
samochód nie na polskie drogi francuzy mają słabe podwozie i po szarpaniach rozerwie sie na zachodzi jezdnie i autostrady jak lustro auto dla młodej osoby bez rodziny podrasowane świecidełko bardziej dla szpanu . Przydatność i użytkowanie niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihgkx
jak ktoś nie potrzebuje tak jak ja mieć pełno rzeczy w aucie to jest w sam raz:D taki mały z pojemnością 2 to jeździ super . Z wyglądu jest fajny , bo te zwykłe mi się nie podobają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że jak na silnik 2.0 to ten przebieg nie jest najgorszy a jeśli chodzi o funkcjomalność to własnie czegoś takiego szukam, małe dynamiczne autko ( poza tym zawsze można LPG założyć i utrzymanie nie będzie takie złe), ciężko znaleźć samochód o podobnych osiągach w takiej cenie, chyba że macie jakieś propozycje chętnie zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniackie auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale co ma pojemnosc
silnika do przebiegu?:D za duzo kasy chce jak za takie stare male gowno z silnikiem benzynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym
co z tego, ze ma duzy silnik, jak komfort jazdy bedziesz miala niemal zaden? pomysl: co ci po mocnym silniku w malym, twardym aucie, w ktorym czuc kazda nierownosc? kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie ma jak eksperci od motoryzacji! ja miałam kiedys podobne małe autko z takim silnikiem! bajka! a tu jeszcze 170 koni! na takie małe autko to pewnie jest szatan :) według mnie fajny! przebieg według mnie normalny! ale sa tacy którzy wolą żyć w przekonaniu że jest mniejszy więc dla tych własnie cofają liczniki! no i przynajmniej psychicznie lepiej sie czują! renault w dislu nie polecam bo to szmelc-naprawy kolosalnie drogie! wogóle ludzie sikaja na ounkcie diesli ale ni wiedza ze koszty napraw wtakim aucie są o niebo wyższe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorza zoladkowa ales
dojebala teraz. no tak, jak ty mialas to znaczy ze wszystkie male gowna s silnikiem powyzej 1.6 sa zajebiste, chocby mialy przebiegu 300 000 :D wez kolo i jebnij sie w czolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnm
wcale nie ma dużego przebiegu,nie przesadzajcie....ja obecnie mam juz czwartego francuza i zamierzam kupic piątego (jak sprzedam czwartego :P)...swietne auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wez kolo i jebnij sie w czolo"-polecam ale nie mój poziom dyskusji-dzikuje! nie mówie ze wszystkie sa idealne!!! nie mówie ze nie wazny przebieg!!! ale jeśli auto jest zadnabe, naprawy robione na czas, lany dobry olej to bez obaw! a ty kup sobie auto z cofnietym licznikiem od pierwszego własciciele z salonu (którym zapewne jedzził starszy pan tylko do koscioła) - a potem matole bedziesz płakał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorza zoladkowa ales
a jednak dyskutujesz wiesniaro z 30 letniego renault clio z przebiegiem 280 000, ale przeciez zadbany. buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorza zoladkowa ales
znawczyni motoryzacji sie znalazla buhahaha. niewazny przebieg :D juz wiadomo komu sprzedaja te zlomy z niemiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorza zoladkowa ales
ja mam poloneza! i to jest najlepsze auto! ma silnik rovera! na wsi jak sie wypuszcze to laski sikają! tylko rdza go wpierdala- ale podszykuje blacharke do roboty -sprayem przelece i nic widać nie bedzie! FSO- to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ojciec też ma poloneza tylko traka! auto bezawaryjne! jak wozimy ziemniaki z pola to sie nawet ani razu nie zepsuł! diselek- mało pali! lejemy opał bo toniej a nawet dymka nie pusci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie popodszywalas
sama nie wiesz pod kogo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe! no jak masz poloneza to musisz sie znac rzeczywiście! więc jak ktos chce kupić lepsze auto od twojego to zal dupe sciska! oj chłopie! ale spox-mój dziadek tez miał poloneza :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale co ma pojemnosc silnika do przebiegu? wiesz co jak ty tak sie znasz na samochodach to dzieki za takie rady znam kolesi co maja mercedesy z silnikami po 3.0 i maja przejechane ponad 1 milion kilometrów a czy spotkałeś kiedys devo tico z silnikiem 0.7 co ma przejechane ponad 300 tys??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×