Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wlasnie

czy to prawda???ze mozna miec tylko 2 cesarskie ciecia???

Polecane posty

sprawa wyglada tak.1,5 roku temu mialam zabieg,a wraz z nim ciecie jak cesarka.teraz jestem w mojej pierwszej ciazy.najprowdopodobniej bede miala cesarke.tak powiedzial lekarz.chwile temu rozmawialam ze znajoma,ktora stwierdzila,ze po tym dziecku juz nie bede mogla miec wiecej dzieci...i tak mi sie przykro zrobilo,bo planowalam z mezem wiecej niz jedno dziecko.jak myslicie???wiem,ze najlepeij zapytac lekarza,ale wizyte dopiero mam za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna miec 3 cesarki
potem to juz niebezpieczne, ale mozna zaryzykowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophista111
Moja kolezanka miala 3, ale to ostatnie to juz jest niebespieczne dla zdrowia. Lekarz powiedzial ze jak teraz zajdzie w ciąże to beda zalecenia zeby ja usunąć jesli sie na to niezgodzi to moze jej macica niewytrzymac i wszystko jej popeka jak dziecko bedzie rosło lub jak zrobi sie cięższe,czyli ok.30-34 tyg. I jest mozliwosc ze urodzi wczesniaka-jednakze grozi to utratą zdrowia lub zycia jej. Dlatego neich nie decyduje sie na 4 dziecko, bo moze 3 lub 4 osierocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem...dzieki za wszystkie odpowiedzi...mam nadzieje,ze uda sie jakos przetrwac 3 cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam operację jak cc
i lekarz mi powiedział, że mogę miec jeszcze 2 razy cc po tej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eetam ja mialam 4 razy cesarke
i zyje! I dzieci mam zdrowe a non stop cesarka,bo zawsze dzieci przenoszone 2 tyg,wywolanie i 0 skurczy 0 rozwarcia..cesarka...Moja siostra tez miala 3 razy cesarke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaaaa...
Podobno można mieć 2 a kolejnych raczej już się nie wykonuje bo to bardzo niebezpieczne dla zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzić to nie sztuka
nieprawda, możesz rodzić ile zechcesz abyś tylko miała pieniądze na ich wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka453
moja bliska znajoma urodziła czwórke dzieci,każde przez cesarskie cięcie,i wszystko bylo i jjest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jak zapytasz lekarzy w szpitalu jak ci beda cc robic, bo to tez zalezy od stanu macicy, kazdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj...moze akurat w Twoim przypadku obejdzie sie bez cesarki-z tego co piszesz to nie 100% pewne, ze ja bedziesz miala. A jesli tak...to mam znajoma po 3 cesarkach i to jeszcze robionych ze 30 lat temu :) a medycyna chyba poszla do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie nie nie
Victoria Beckham - 4 cesarki w krótkim odstępie czasu. Podobnie wiele innych celebrytek, które robią cesarki na zyczenie, bo co sie bedą męczyć. Jak widzisz żyją i mają sie niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest sprawą indywidualną.nie ma czegoś takiego jak 3 cesarki i koniec, komplikacje przy ciaży powstałej wcześniej niż 2 lata po cc. Ja dostałam zielone światło po cc niemal od razu na kolejną ciąże, tak się świetnie goiłam. jedna po drugim cc dostanie zakaz zachodzenia w ciężę a kolejna po 4 cc nie dostanie tego zakazu.Poza tym nie ma odgórnego zarządzenia, że kolejne też musi byc cc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nglk zmien sobie stopke
Anonim (gr. anonymos = bezimienny) – termin oznaczający nieznanego autora dzieła, jak również samo niepodpisane dzieło. W ujęciu bibliologicznym za anonim uważa się całkowity brak podpisu, który uniemożliwia rozpoznanie autora nawet poprzez porównanie do autorstwa innych dzieł. Nie jest nim więc osoba, która ukrywa się pod pseudonimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
Pojęciem anonimu określa się również prywatnie adresowany list nieznanego autora, napisany najczęściej w złych intencjach, lub też list przeznaczony do wiadomości publicznej, którego autor również chce pozostać nieznany. W tym drugim przypadku przyczyną anonimowości autora może być głoszenie przez niego poglądów niepopularnych lub nawet niebezpiecznych dla niego, ale również może to być chęć wywołania publicznej dyskusji (lub udziału w niej) przez autora na tyle znanego, że zawarte w liście myśli mogłyby być nadinterpretowane przez czytelników poprzez pryzmat jego publicznie znanej postawy w danym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...kazda kobieta jest inna.zobaczymy co lekarz powie.tak czy inaczej przez takie komentarze znajomych czlowiek moze sie czasem zalamac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×