Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alliska

chciałam sprzedać na allegro..

Polecane posty

Gość alliska

chciałam sprzedać na allegro pastylki niquitin, bo mi troche zostało jak rzucałam palenie i mi wywalili aukcję że niby zakazane. bez sensu przecież to nie jest żaden lek ani nic, a jakieś durne tabletki na odchudznie można sprzedawać i nie wyrzucają i dupa. Nie chce ktoś kupić tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzczxczx
jak usuwali aukcję to dostałaś maila w którym wyjaśniono dlaczego została usunięta. jak nie rozumiesz to wklej tu to postaramy ci się wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliska
ja doskonale rozumiem dlaczego ją wywalili, "Na Allegro nie można sprzedawać produktów leczniczych (w tym także tych dopuszczonych do obrotu pozaaptecznego)" chodzi mi o to że to żaden produkt leczniczy wg mnie tak samo leczniczy jak różne badziewia na odchudzanie których jednak nie wywalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfd
bo te badziewia to suszone kwiatki lub jak kto woli suplementy a to ma zwykle neutralny wpływ na organizm (najwyżej sraczki można dostać) a niquitin faktycznie działa. spróbuj na świstak.pl wystawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliska
na świstaku nie mam konta, a nie chce mi się bawić w zakładanie, no i chyba nic już z tym nie zrobię a w sumie za mniej niż poł ceny bym sie pozbyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×