Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prywatna sekretarkaa

inwazja muszek owocówek!!!!

Polecane posty

widocznie masz jakis owoc/kwiaty itp niezbyt swieze - poszukaj w szafkach - jak sie pozbedziesz przyczyny muszki znikna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latem trzeba smieci codziennie wywalac, albo przynajmniej te mokre laduj w oddzielna siatke i wywalaj codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w domu nigdy nie ma muszek owocówek nie dopuszczam do tego one sie lęgną przedewszystkich w starych owocach i warzywach, trzeba codziennie opróżniać kosz w lato, w upały i odkażać saniataria jak kosz pełen śmieci stoi w upale i duchocie no to wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w wawie i mam te muszki ;) a takie klejace tasmy sa mega oblesne fuuuuuuuu a kosz umylas po wywaleniu smieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywalam smieci moze nie codziennie ale co 2 dni.nie mam potrzeby latania codziennie ze smieciami bo przez jeden dzien nie nazbiera mi sie caly kosz. owoce pochowalam do lodowki w szafkach nie mam nic takiego do czego te muszki moglyby sie przyczepic wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie jakies sposoby an mrówki 😭 nie moge sie ich pozbyć. Próbowałam juz chyba wszystkiego. Nie chodzi mi o faraonki, tylko te normalne ;) Nie mogę sie ich pozbyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrażam sobie funkcjonowania sorry w takim syfie z muchami :-O jestem brzydliwa i dbam o czystość jak jedzenie trzyma sie w kuchni na wierzchu to też one się lęgną np w pomidorze, śliwkach kosz mam codziennie opróżniony i myję go w brodziku i odkażam wybielaczem jak jestem u koleżanek to u nich właśnie kosz stoi a tam pestki po śliwkach, ogryzki i to kiśnie 3 dni i śmierdzi takim kwasem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki specjalny osobny pojemnik na odpadki organiczne tj po owocach i warzywach ,obierki - ma szczelnie zamykany wierzch jak zjem jabłko i śliwki to wrzucam tam i zamykam, codziennie wieczorem opróżniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedzial ze nie dbam o czystosc nie mam zadnych owocow,wazyw ani jedzenia na wierzchu,wszystko pochowane w lodowce.kosz oprozniam i myje wiec jak widac w brudzie nie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddzielny pojemnik na odpadki organiczne mam mały --wielkości pudełka do butów i trzymam w chłodnym miejscu , odkażanie i codzienne opróżnianie powoduje że nie zdążą sie zalęgnąć, otwieram go przy opróżnianiu i jak wyleci muszka owocówka to na dworzu osobny kosz mam na papierowy , osobny na szkło i plastiki. Przed wyrzuceniem np słoika po dżemie trzeba go opłukać w wodzie bo w resztce one też się lęgną owoce warzywa wszystko trzymam w lodówce na wierzchu nie stoją naczynia nieumyte z resztkami jedzenia po zjedzeniu opłukuję naczynie pod wodą i do zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalazłam źródło
do którego się zlatują. w toalecie damskiej w pracy jest błysk. czysto, kosze puste, bo tylko dwie kobiety korzystają z ubikacji na tym piętrze a sprzątaczka jest codziennie. zlatują się do "zapachu" - cytrynowego odświeżacza powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×