Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ndsuehhrhf

Kiedy moge wezwac lekarza na wizyte domowa?

Polecane posty

Gość Carefloweroo
Od niedawna LekarzObok działa także we Wrocławiu. Korzystałam już i polecam. Szybki termin wizyty, no i lekarz ma dużo czasu dla pacjenta. U nas siedział ok 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasiiwa
Mieszkam we Wrocławiu to dobra wiadomośc, ja ostatnio z dzieckiem próbowałam dostać się do lekarza, terminy na "za tydzień" Bez sensu. dzięki LekarzObok wizyta szybko i profesjonalna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak działa ta aplikacja LekarzObok? Ma zasięg w całym wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doonnna89
Musisz ściagnąc na telefon, potem w prosty sposób wyboerasz lekarza który cię interesuje. Ma zasięg w całym Wrocławiu. A skąd jesteś? Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w środmieściu i powiem tak, bardzo fajnie wszystko działa. Umówiłam wizyte, nie upłynęło nawet pół godz i lekarz był u nas na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaanaaka
takiego czegoś mi brakowalo. super aplikacja ulatwiająca zycie i oszczedzająca czas i nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, świetna aplikacja! Super, ze w końcu jest dostępna we Wrocławiu! Ostatnio miałam mega gorączkę i uporczywy kaszel i zamówiłam wizytę domową poprzez aplikację lekarzObok, zrobiłam przelew i lekarz pojawił się u mnie w 50 min, do tego wizyta była przeprowadzona w miłej atmosferze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylllwiakarpinskakk87
Tez korzystam z LekarzObok - w przychodniach kolejki, nawet prywatnych,a z chorym dzieckiem chciałoby się otrzymać pomoc na wysokim poziomie. Dzięki takiej wizycie domowej tak właśnie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrollinaka
Lekarzobok - zdecydowanie na tak. U nas we Wrocławiu dopiero miesiąc a ja juz dwa razy korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z płatnością? czy podczas wizyty można płacić kartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacisz za wizytę w momencie jej zamawiania, wtedy masz wybór - płatności ekspresowe lub zapłata kartą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LekarzObok daje gwarancję że tego samego dnia, w ciągu godziny od umówienia wizyty lekarz obejrzy chorego i pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesrajcie się z tą reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatnie to kiedy chcesz . My korzystamy z lekarzObok jak na NFZ się nie możemy dostać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wykupiony dodatkowy pakiet medyczny dla całej rodziny w Lux Med. Nie mam problemu z umawianiem wizyt zarówno w gabinecie jak i tych domowych. Sama ustalam sobie termin i wybieram lekarza on line, w łatwy sposób na stronie Portal Pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Ja za to korzystam z Portalu Pacjenta, do którego dostęp mam dzięki wykupionemu abonamentowi w Lux Medzie. W pakiecie są wizyty domowe i takie też mogę zamawiać właśnie przez ten Portal - nigdy nie było problemu żeby ktoś przyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×