Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jm2009

Co wybrac?

Polecane posty

Gość jm2009

dostalam sie na studia zaoczne kierunek socjologia i teraz sie zastanawiam czy dobrze wybralam,moge jeszcze sie odwolac i zminic kierunek ale na jaki???Zastanawiam sie co lepsze i bardziej przyszlosciowe socjologia czy pedagogika?Dodam ze nie naleze do kujonow,pracuje i nie bede miec za wiele czasu na siedzenie w bibliotece albo uczenie sie w domu.pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisac
sosjologia nie jest przyszłościowa, wybierz ekonomia albo finanse, ja studiuje ekonomie mimo ze jestem noga z matmy a nie poswiecej zbyt duzoc zasu nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emg
ja bym ani jednego ani drugiego nie brała. najlepiej jakiś politechniczny kierunek. na zaocznych w obecnych czasach wszystko da radę skończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jm2009
Nie chce dojezdzac,a w moim zadupiastym miasteczku nie ma innej uczelni,nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz przedmioty do wyboru jeszcze? Z tych dwóch brałabym socjologię, sama nawet chciałam sobie studiować socjologię, no ale to jako dodatek do moich finansów. Ale nie możesz nas pytać co wybrać, bo nie wiemy co lubisz/umiesz/chciałbyś robić w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjskdjdkfjfkgj
Skończyłam socojogię ale jako dodatkowy kierunek, nigdy nie planowałam w tym zawodzie pracować a poszłam na niego tylko z ciekawości świata. socjologia jest bardzo ciekawa i do studiowania i do uczenia się, tylko że nie ma po niej pracy. Zawód socjolog istnieje właściwie tylko w środowisku akademickim. W żadnym razie nie wybieraj go jako kierunek podstawowy. Chyba że naprawdę masz hopla na tym punkcie. Idziesz na studia zaoczne więc może jednek warto się zastanowić nad dojazdami do innego miasta? Skoro u Ciebie nie ma żadnego sensownego kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jm2009
Chcialam isc na filoloie,ale nie otwozyli,bo bylo za malo chetnych,dzisiaj zadzwonie do szkoly i zapytam czy w ogole jest jeszcze mozliwosc zmiany i chyba wybiore ta pedagogike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jm2009
filologie*otworzyli*sorry za bledy,za szybko pisalam i zgubily sie litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×