Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gratka szmatka

Czy na allegro można kupic fajne ciuchy?

Polecane posty

Gość jncjsdcsdjcnjsdc
pewnie że można... warto dobrze poszukac .. albo licytacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jncjsdcsdjcnjsdc
Można trzeba dobrze poszukać...albo licytacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upallkkkkkiiii
90% ubrań kupuje na allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegomanaiczkaa
poprostu zawsze trzeba patrzec na komenatarze,jak sprzedawca ma dużo pozytywów i ewentualnie 1 czy 2 neg to jest ok i przesylka polecona ;) ale jest duzo fajnych choc znajdą się i troche z innej epoki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pewnie, że można kupić fajne ciuchy trzeba tylko wiedzieć jak szukać ;-) polecam wam w prawdzie nowego użytkownika ale ciuszki maaaaaa ekstra!!! dziewczyna założyła także sklep internetowy, więc jej wiarygodność mimo małej ilości komentarzy była dla mnie wieksza. pseudonim na allegro to "delamode" a stronka www.delamode.pl znajdziecie tam sexi najmodniejsze ciuszki. kupiłam tam ostatnio legginsy choć sceptycznie podchoidzę do takich zakupów... nie zawiodłam się. w dodatku w paczce dostalam upominek kalendarzyk i świetnie pachnący błyszczyk. aha jeszcze jedno... zauważyłam, że w sklepie internetowym są niższe ceny niż w aukcjach, które wystawia na allegro :) owocnych łowów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można!!
według mnie z pewnością!! sama sprzedaję ciuchy, które dostałam, albo mi się przestały podobać, a miałam je na sobie raz czy dwa... i jak robię porządki w szafie :P np. polecam sukienkę: http://allegro.pl/ladna-prosta-dzinsowa-sukienka-okazyjnie-i1236841123.html albo kurteczkę za 2 zł!! http://allegro.pl/jesienna-kurtka-damska-bezowa-wyprzedaz-szafy-i1241110793.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że można, jednak wymaga to trochę czasu w wyszukiwaniu tych ciuchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olguś***
ja już dużo razy zamawiałam cos na allegro , raz były świetne a raz niestety badziewie.. kupiłam bluze japan style i taka szmata że nigdy nie kupujcie takich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIMKA2010
POLECAM NOWOTWARTY OUTLET WWW.ZAPARAWANEM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIMKA2010
www.zaparawanem.pL Allegro: lu_uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chcącego nic trudnego, ale myśle, ze nie tylko allegro wchodzi w grę, spróbuj też na sprzedajemy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupocholiczka
Ja kupuję w sklepie www.nfstore.pl , polecam dobre jakościowo ciuchy w przystępnej cenie :) Niektóre rzeczy wystawione są na allegro i są same pozytywne komentarze, więc u takich naprawdę warto kupywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście z doświadczenia powiem wam że z zakupami ubrań przez internet jest trochę jak loteria ponieważ często zdarzają się pomyłki w wysyłce zamówionego rozmiaru. Ja kupowałam często ze względu na cenę ale bodajże 3 razy otrzymałam inny rozmiar niż zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Moim zdaniem na allegro można kupić kilka fajnych rzeczy,pod warunkiem że trafimy na dobrą firmę oraz zaufanego sprzedawce. Wybórjest naprawdę spory i ceny też bardzo czesto są okazyjne. Pozdrawiam www.abcbielizny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne na pewno się znajdą jakieś, choć ja wolę kupić w sklepie ale przymierzyć... bo tak to wydasz kasę a okaże się że źle wyglądasz w czymś, a jeśli ktoś chce się decydować na allegro bo jest taniej to polecam po prostu pochodzić po ciuteksach, tam też jest wiele oryginalnych i ładnych rzeczy a czasem nawet nie noszonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super rzeczy naprawdę warto
Gość anonimova
wiecie czy można kupować na stronie zary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×