Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znudzona_młoda_żona

znudził mi się mąż

Polecane posty

Gość znudzona_młoda_żona

Jak ja mogłam wyjść za niego i przysięgać, że go nie opuszczę ?? Strasznym nudziarzem jest jak teraz patrzę na innych! Tylko obiady, opierunek i gazeta! tak samo dzień w dzień! Straszy jest o 5 lat i kiedyś mi imponował doświadczeniem (ale życie z nim całe to mi zakrawa na tragedię jak na to patrzę!!!!!). Nigdzie nie chce wyjść czy to do kina restauracji albo na spacer do lasu tylko patrzy na telenowele w telewizorze albo SPAMuje na eNKeju! Nie przeklina dużo i pracowity jest ale w łóżku strasznie monotonny (po bożemu tylko i minetkę słabo trzaska myśląc tylko o sobie). Jestem ładna, zadbana, trzymam figurę i faceci się za mną ogladają ale boją się podrywać, bo mąż mój zazdrosny strasznie. Nie mamy dzieci i chyba bym nawet z nim nie chciala, bo i on zawsze myslal o zabezpieczeniu i pilnuje bym tabletki brala - pogonil mnie do ginekologa jeszcze w czasch jak mature zdawalam. To chyba nie ma przyszlosci jak tak na to patrze! Doradzcie co robic mam by niezgorzkniec i nie uschnac w zwiazku monotonnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okiblue
Potrzebny kochanek-polecam swoje usługi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelec mnie w koniczynie
ile zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monotonia niszczy związki - jeśli się jej nie pozbędziecie to wasz związek raczej się rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Lubicz wyjadacz picz
myślę że ktoś mu powinien powiedzieć że jest jebn*%ty (jeśli się boisz/wstydzisz to możesz mu pokazać mój wpis) to oczyści wasz związek bo to będzie dla niego jak reset dla Windowsa a na seri0 - nie możesz mu powiedzieć że od dzisiaj nie ma rżnięcia po bożemu, jeśli chcesz mnie mieć - musisz wykazać inicjatywę... może podziała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że powinnaś go zdradzić, może sie zorientuje że jest ćwikiem do kwadratu i albo sie zmieni albo będziesz całkowicie wolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rw
LuckyLuke ,co z Ciebie za pusta pi.z.d.a... " a na seri0 - nie możesz mu powiedzieć że od dzisiaj nie ma rżnięcia po bożemu, jeśli chcesz mnie mieć - musisz wykazać inicjatywę... może podziała....." z tym sie zgadzam co ma pomoc zdrada? zasrane nakrecanie spirali zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X0X0
jest taki typ chlopa nazywa sie "chlop mul " i kropka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymienić na nowszy model
i po kłopocie. Zrób to i nie marudź już !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobną sytuację,tylko,że wymiana nie wchodzi w grę bo mamy dziecko. Autorko jesteś w lepszej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×