Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Domi789

Niesprawiedliwy świat...

Polecane posty

Życie jest cholernie niesprawiedliwe. Czemu jedni mają zawsze pod górkę, inni są idealni i nie mają naprawdę wiekszych problemów? Niektórzy borykają się przez całe życie z przeciwnosciami losu....gdzie tu sprawiedliwośc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niebyło nie ma i nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy sprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO własnie... Kazdy jest kowalem swojego losu:) Jak dbasz tak masz:) Jak sobie zascielesz - tak sie wyspisz:) Pamietaj ze złe przyciagla zło a dobre-dobro:) Moze sie troche nad tym zastanow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejny jest ten świat. Jesli masz pecha to nie masz szans na dobre życie. Jedyne z czego sie cieszę, to fakt, że spędzę tu tylko góra kilkadziesiąt lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo talent to nie wszystko! Trzeba miec jeszcze wiare!! A wiadomo, ze wiara czyni cuda:) Warto wierzyc w siebie i byc pozytywnie nastawionym do siebie i innych a wtedy mozna wszystko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara nic nie czyni, im mocniej w coś wierzysz, tym boleśniej sobie uświadomisz, że jesteś nikim a twoja wiara jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie...wystarczy zmienic nastawienie!! To przeciez nic nie kosztuje... Wyjdz jutro z domu i zacznij sie usmiechac to innych a zobaczysz, ze inni tez zaczna sie usmiechac do Ciebie..to tyle co nic a jakie krzepiace:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdser34 z pewnoscia po smierci bedzie mozna sobie odpoczac od zycia . Jestem ateista wiec nie wierze w nic . To zacznij wierzyc w siebie!! Nikt od Ciebie nie wymaga wiary ponad ta ktora sam czujesz. Spojrz w lustro i zmien myslenie..zamiast sobie powtarzac- jaki to ja jestem nieudolny i daremny- zacznij myslec - jestem wspanialy!! Moge wszystko!! Bo tego chce!! To dziala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
ktosia samosia, ty to pewnie srasz motylkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
a co takiego strasznego przeżyłas? paznokieć ci sie złamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×