Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sekretarka szuka pracy

szukam pracy jako sekretarka ale wszędzie wymagają ...

Polecane posty

Gość sekretarka szuka pracy

... biegłej znajomości 2 języków obcych. a ja niestety znam tylko średnio angielski . ciekawe czy rzeczywiście ten angielski będzie tak przydatny w tych wszystkich firmach co w ofertach pracy piszą taki wymóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka szuka pracy
zamiast "...ten angielski będzie tak przydatny ..." miało być ten "...język obcy będzie tak przydatny ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś.w.tym.jest
powiem szczerze ze jeśli chodzi o sekretarkę to faktycznie może to być jeden z podstawowych wymogów... często taka osoba ma kontakt z ludźmi z zewnątrz, a ostatnimi czasy firmy stawiają na klientów lub partnerów z zagranicy... mój angielski jest bardzo kiepski... a gdzie w ofertę nie zajrzę to wszędzie wymagają znajomości komunikatywnej ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka szuka pracy
często w zakresie obowiązków jest tłumaczenie tekstów i rozmów. ALE OD TEGO SĄ TŁUMACZE!! inne wymogi to np: - znajomość np.kadr, płac, księgowości - pełna dyspozycyjność - prawo jazdy. a obowiązki takie że obdzieliłby trzech pracowników. a najbardziej rozwala mnie jak w ogłoszeniu piszą "kandydatury bez zdjęcia nie będą brane pod uwagę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eafad
sama szukam pracy jako sekretrka i wcale mnie nie dziwi wymóg przesyłania zdjęcia. Przeciez sekretraka ma kontakt z ludźmi z zewnatrz i partnerami firmy. Ja sama gdybym szukala sekretraki wziełabym kogos zadbanego, z prezencja (niekoniecznie urodziwego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie składa
że sekretarka jest właśnie taką osobą 'od wszystkiego' Taka praca. No ale jeśli jesteś dobra, to i płaca będzie adekwatna. A zdjęcie to chyba oczywistość, sekretarka/asystentka musi się jakoś prezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam 3 lata jako sekretarka/asystentka prezesa. Firma średniej wielkości. Z mojego punktu widzenia znajomość języków obcych i to biegle nie była potrzebna. Znam komunikatywnie angielski i niemiecki i to mi w zupełności wystarczało ! No chyba, że przyjdzie Ci pracować w międzynarodowej korporacji, gdzie jednym z Twoich obowiązków byłyby wspomniane tłumaczenia itp, no to wtedy znajomość w stopniu biegłym jest niezbędna. Praca w charakterze sekretarki ma to do siebie, że jesteś w pewnym sensie centrum firmy, przez Ciebie przechodzi większość spraw. Ja akurat oprócz typowych zajęć sekretarskich wykonywałam też trochę podstaw księgowych- faktury, noty korygujące, przygotowywanie dokumentów do księgowego, prowadzenie kasy, rozliczanie delegacji i zaliczek itp itd. A oprócz tego dużo innych rzeczy, które chce prezes do wykonania. Ale praca OK, zależy na jaką firmę trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×