Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje pracy-pomozcie

gdzie szukac ofert pracy do CH BONARKA w Krakowie???????????????????????????????

Polecane posty

Gość potrzebuje pracy-pomozcie

mam pytanie, szukam pracy jako sprzedawca w galerii w Krakowie, wlasnie w listopadzie bedzie otwarcie Centrum Bonarka w krakowie, gdzie tysiace ludzi znajdzie zatrudnienie. Co prawda widzialam na pracuj. pl oferty do smyka auchan i peek & cloneb.... ale co z reszta????? gdzie mozna zglaszac swoja kandydature, swoje CV???? by moc pracowac w Bonarka w Krk???? jesli ktos sie orientuje prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony atlas zdarzen
mnie tez interesuja praca w kraku w bonarce ale wlasnie gdzie aplikowac ?? wie ktos ??? stara sie ktos tam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhhgcfydzsh
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszajcie do wiatru
tez jestem zainteresowana ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taczkowski International LTD
My zajmujemy się werbunkiem przyszłych pracowników. Proszę przysłać maila lub dzwonić na numer 505-568-157 i pytac o Jolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ten wyzej
hmmm jak mam wierzyc ze Ten wyzej nie klamie???????? napisze cos wiecej a nie telefon.... ok :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Bonarce w Krakowie jak kazda inna, ale warto wiedziec, ze urzeduja tam takze menele i patologie. W sklepie Auchan w Bonarce w Krakowie, menele i cpuny laza za klientami, gadaja do nich, cos oferuja. Ja uslyszalam ze mnie nie wezma od mlodej dziewczyny nacpanej. Na pietrze w Bonarce w Krakowie inna napana chodzi za klientami i mowi ile oni to maja sily. Ochrona powinna wyprowadzac ta patologie, meneli i cpuny ze sklepu gdyz stanowia zagrozenie dla klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×