Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prymussss

konsola, ale jaka

Polecane posty

Gość prymussss

hej, wygrałem ostatnio na full tilt poker 250 dolarów...chciałem przeznaczyć część kasy na dalszą grę a część na na konsolę, tyle że nie wiem jaką. doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochołowa
Bardzo duży wybór konsol znajdziesz tutaj: http://www.x-kom.pl/index.php?show_cat=392, sklep ma w ofercie produkty naprawdę wysokiej jakości, więc nic tylko wybierać :) tak poza tym to gratuluję takiej wygranej i powodzenia w przyszłości życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
no ja Ci polecam ps3, dużo gier do wyboru, bardzo dobra jakość, jeżeli się zdecydujesz to masz nawet promocję Sony PlayStation 3 80 GB 1 Pad DualShock 3 na 3kropki.pl, ja z tej konsoli jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capigo
prymusss, grywasz na mikro stawki czy wieksza kase wyrzucasz na stol??? chcialem dawno na full tilta sie zarejestrowac, ale nie wiedzialem, ze z tego da sie ugrac lepsza kase ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letmisi
ja na Twoim miejscu przeznaczyłbym 100 na konsole a resztę znowu ruszył o obieg :) już bym tak dobrze zagrał na full tilt poker że na pewno bym tą sumkę powiększył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc portalu
Nawet jeżeli przeznaczysz całą rzekomą wygraną na zakup konsoli, to jaką konsolę za te pieniądze chciałeś kupić? Pegasus? Jak już kupować, to albo PS3, albo Wii, względnie Xbox. Moim zdaniem, najlepsza jest Wii - niesamowita grywalność i wrażenia, a dodatkowo można podłączyć do niej pistolet NERF - zobacz tutaj http://www.youtube.com/watch?v=7HSnQepBjIo - niestety u nas nie do kupienia, jest tylko to - http://www.youtube.com/watch?v=628rWF4Zjq8 No, tylko na to musisz mieć 2 razy tyle kasy. Więc pograj jeszcze w pokera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gonzo1
no nieźle, fajnie tyle kasy wygrać. mnie się jeszcze nie zdarzyło, dlatego też gram na raczej niskie stawki - chyba po prostu nie mam do tego głowy. a z konsol to też wii bym polecał. mój kumpel sobie nabył - ostatnio w graliśmy w coś w stylu house of dead. tyle krwi i bluzgów to jeszcze nigdzie nie widziałem. a z pokerów to widzę, że full tilt jednak jest dość popularny. na fali ostatnich reklam pewnie sporo osób się zarejestrowało. no ale jeśli ktoś już sporo wygrał, to pewnie dłużej siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prymussss
ja to tylko mikro stawki ugrywam, zeby ryzyko nie bylo duze :). OPOROWO jednak cisne małolatów tam...dobrze jest jednak troche na freerollach się wczesniej podszkolić, mniejsze ryzyko później... Dzieki za info ad konsoli, PS3 sobie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gonzo1
na mikro stawkach można takie pieniądze wygrać? ja słyszałem, że na małolatach i na amerykanach w sobotnie wieczory można trochę zarobić, ale nie sądziłem, ze taka kaska idzie za tym. sam aż tak dużo nie gram :) a może warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuję, że nie potrafię w pokera grać. Ale po takich postach jak twój chyba zacznę się do nauki tej gry motywować :P A co do konsoli to oczywiście, że Play Station2! Popatrz, tutaj maz nawet 100złotową obniżkę http://www.hiperokazja.pl/konsola-playstation-2-n-czarna.html. Dobrze, że tam zajrzałam, bo jakas nowa gierka by się przydała... Może Hitman.. Nieważne, udanego grania i powodzenia w pokerze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsolowiec
hmmm... playstation2, mimo iż tani, jednak jest już trochę przestarzały. jak się widzi te cudeńka na nowszych konsolach, to aż dech zapiera. konsola bez trójki w nazwie to jedna teraz wymięka (no chyba, że wspomniane wii ze względu na styl sterowania). ale przyznam, że nie słyszałem o pokerze na konsole? rozumiem, że przez net można się z czymś połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsolowiec
hmmm... playstation2, mimo iż tani, jednak jest już trochę przestarzały. jak się widzi te cudeńka na nowszych konsolach, to aż dech zapiera. konsola bez trójki w nazwie to jedna teraz wymięka (no chyba, że wspomniane wii ze względu na styl sterowania). ale przyznam, że nie słyszałem o pokerze na konsole? rozumiem, że przez net można się z czymś połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramol yo
hmmm... playstation2, mimo iż tani, jednak jest już trochę przestarzały. jak się widzi te cudeńka na nowszych konsolach, to aż dech zapiera. konsola bez trójki w nazwie to jedna teraz wymięka (no chyba, że wspomniane wii ze względu na styl sterowania). ale przyznam, że nie słyszałem o pokerze na konsole? rozumiem, że przez net można się z czymś połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freerolle
jeden moment - poker nie jest trudny, jak mozesz sobie na poczatku pograc freerolle, bez koniecznosci ryzyka...grasz bez pieniedzy, wiec nie masz mozliwosci nic stracic, a nauczysz sie...pozniej mozesz mikro stawki sobie sprobowac obstawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kiedyś się skuszę na naukę pokera, tym bardziej, że sporo moich znajomych w niego grywa. Chociaż przyznam szczerze, że ostatnio wolę pograć w ratatuj. Wcześniej w wątku wspominałam Hitmana, ale gdy tak przeglądałam co w hiperokazja.pl mają to ostatecznie padło na ratatuj. A poker nie ucieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz ale co dalej...
hej, sciagnalem sobie softa, zainstalowalem, ale nie wiem za bardzo od czego zaczac...kiedy sie wplaca pieniadze? kurde, a te premie depozytowe to jeszcze są ??? w ogole mega offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramol yo
oczywiście, że premie depozytowe są ;) one nie uciekną :D z tymi pieniędzmi to jest tak, że ile zarobisz tyle możesz wypłacić chyba, ale nie jestem pewien. sprawdzę i ew. podeślę info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramol yo
doczytałem i... pieniądze można wypłacać w każdej chwili, mamy przycisk "Cashier", a pod nim wypłatę pieniędzy. wpisujemy tylko sumę, która ma przyjść na nasze konto (no chyba, że np. wolimy czek) i możemy się cieszyć z kaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzieliście nową promocję na media expert ? PS4 pro jest tańsza o wartość Waszej starej konsoli jak oddacie ! i do tego bon na jakieś akcesoria do PS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie akcesoria mozna zgarnac, bo bym byl zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie:P Ja planuję wykorzystać to jako zniżkę do vr, może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bania933
PS4PRO! tak tak. no i w tej promocji media expert naprawde mozna wyrwac duzo taniej temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurde, ja łącznie tysia oszczędziłęm na tym biznesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mi się trafiła nierealna promocja na stronie www.hdmarket.pl bo mieli akurat zestawy konsola z grami i gadżetami więc długo się nie zastanawiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XBOX ONE X koniecznie! tym bardziej że teraz w media ekspert jest super promocja na wymianę starej konsoli xbox360, masz rabat i nową fię19 za 1zł czyli 500zł do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam xbox one X ;p fajna promocja w ME teraz jak chcesz się pozbyć starej 360 i przejść na nowszy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×