Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otwieramijuz............

Lumpeks otworzyłam i ...

Polecane posty

Gość otwieramijuz............

potrzebuje Dziewczy Waszej pomocy.Otórz mam zamiar sprowadzac ciuchy nowe tzw cream z firm River Island,Next itp ale tego jest na mase.Czego Wy szukacie w lumpeksach,co moge zaoferowa czego nie ma gdzie indziej lub jest mało?myslałam o vintage ale albo ciuchach ciążowych ale z tym ostatnim jest naprawde ciężko.Bede wdzięczna za każdą podpowiedz:)Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdrftgyhedf
ja zawsze szukam ciuchów dla dziecka,moje rośnie jak na drożdzach wiec musze szybko i tanio kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleganckie ciuchy
dobrej jakosci, garsonki, plaszcze z porzadnej welny na przyklad nowe drogie jak cholera,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla dzieci zawsze coś kupuję
dla siebie nigdy nie potrafię nic ładnego znaleźć, ale moje córeczki chodzą w firmowych ciuszkach z czego bluzeczki kupuję za 5 zł a jakieś fajniejsze sweterki za 8 zł , spodnie za 6 zł, Różnie . Ceny od 4 do 10 zł i zawsze coś fajnego kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jako ze w sklepach nie ma dzin
sow dla kobiet a tylko dla facetow, sprowadz spodnie dla kobiet, tj z szerszymi biodrami i dupa. Jak znajde portki ktore przejda mi przez tylek, to cud, a w pasie odstaja jakbym w ciazy byla. Jestem szczupla laska, ale mam biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatki- chustki, paski, torebeczki... Wiele osób ma opory przed kupowaniem używanych ubrań a z dodatkami nie ma takiego problemu. A jeśli chodzi o ubrania to w lumpeksach większość jest dużych rozmiarów, ja noszę XS i rzadko widzę rzeczy w tym rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwieramijuz............
dziekuje Dziewczyny za podpowiedzi,jestem na etapie poszukiwań dobrej hurtownie(jest diabelsko cięzko znaleść naprawdę dobrą)ale sie nie poddam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginalnych ubrań aby wyglądać inaczej niż reszta ludzi, ciuchów w stylu vintage. mam jedną radę, zrób tak aby aż chciało się kupować w twoim lumpeksie, fajna muzyka, ubrania na wieszakach fajny wystroj. Ciuchy rzucone byle gdzie lub pozostawione w workach nie zachęcaja do kupowania :) stworz "kultowe" miejsce, np. plakaty filmowe na scianach. mam kilka pomyslow jak jestes ciekawa to napisz mi maila a napisze moje pomysly, gdzie otwierasz swoj lumpeks ? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
elegancie rzeczy, dobre jakości, vitage, dizaniny, wełny, dodatki - ale żeby nić ni bylo z "masówki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z gosia 91
takie klimaciarskie miejsce z ładnie wyeksponowanymi ubraniami...ale oczywiscie zeby nie było za drogo, w koncu lumpeks to lupeks. wkurzają mnie sklepy gdzie trzeba płacić jak za zboże:) albo raczej jak za ciuchy nowe.., szczególnie, że te niektóre ubrania w Anglii można dostać w podobnej cenie(po przecenie) a nowe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze biore RIVER ISLAND
maja fajne rzeczy, i raz na jakis czas znajde tej firmy rzecz - zawsze staje sie moja ulubiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asDGRFTHJYKULIOP
LUMPEKSY są suuuuuuper ale tylko te bez koszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×