Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość absapxx

Co myślicie o tym mieszkaniu?

Polecane posty

Nie widać zdjęć sypialni,bo sypialni nie ma.Jest salon i aneks kuchenny no i łazienka oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
a jaką byście chcieli łazienkę w 33 metrach? salon kąpielowy?:) mieszkanko małe, ale wydaje się dość ustawne, z miejsca wywaliłabym tę beznadziejną wersalkę, i resztę nie pasujących do siebie mebli, szczególnie tę makabryczną ławę (nawiasem mówiąc co z idiota wpadł na pomysł różnicowania koloru paneli na podłodze? ) na stół jest dobre miejsce na styku kuchni i pokoju, we wnęce wstawić można łożko i przesłonić np. drzwiami suwanymi, w przedpokoju jest zdaje się wnęka - zamiast namiastki garderóbki lepiej zrobić suwaną szafę do sufitu. P.S. matko, jak tanio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absapxx
dziękuję za odpowiedzi ;) Chyba jednak poszukam innego mieszkania skoro nie ma sypialni. Ogólnie to spodobało mi się oprócz łazienki ale można byloby ją jakoś doprowadzić do porządku ale niestety nie ma sypialni więc poszukamy czegoś innego :) Fakt, tanio ale u mnie w mieście mieszkania do 48m kw można kupić spokojnie za 125-140 tys a ja akutrat szukam z narzeczonym wyremontowanego gdzie można się od razu wprowadzać i kilka znaleźliśmy ale zawsze cos nam nie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 127 tys za 1 pokoj
???? w bielsko bialej ???? chryste to w krakowie musi taka klitka kosztowac z 250 :O chyba kogos zdrowo rabnelo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiok
Takie są ceny. :) Na przestrzeni kilku ostatnich lat sporo się zmienił w tym zakresie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 127 tys za 1 pokoj
wlasnie sobie poogladalam mieszkania 1 pokojowe w mojej dziurze :O matko boska az plakac sie chce, powariowali :O to juz chyba taniej wyjdzie swoj wlasny dom postawic (moze nie w centrum duzego miasta ale zawsze bedzie to ziemia+dom ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się wydaje tanio
a łazienka malutka, owszem, ale ja wcale nie mam większej (2 pokojowe, 38 m2). Za to kuchnia w porównaniu z moją - wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissska
33m i 2 pokoje?? jakoś trudno w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Mnie się to pierwsze bardziej podoba (bardzo podobne do tego, które teraz wynajmuję), ale fakt - małe... Też się rozglądamy za większym. Ale ceny macie super. Ja z Łodzi, za 140tys to u nas Z TRUDEM może by się znalazło 34-36 mkw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wolała
mikroskopijne nawet, ale dwa niż duży, ale jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie gdzie są takie ceny
i wy jeszcze marudzicie, że to dużo? To mieszkanie byłoby spoko dla jednej osoby. Z łazienki wywalić pralkę, umywalkę na przeciwległą ścianę i już się robi więcej miejsca. Wywalić panele i położyć prawdziwą podłogę, wstawić lekkie meble, wywalić okropną kuchenkę na jej miejsce wstawić zabudowaną pralkę, a w blacie zrobić samą płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fausty na
Nie! pralkę i zmywarkę wstawić pod blatem w kuch pod oknem /i zabudować pod ww blatem drzwiczkami. Pierwsze mieszkanie jest dla singla porządnickiego. Jak zostawisz rozmemłane łóżko i przyjdziesz z jakąś kumpelą z pracy czy niespodziewanym gościem to już masz wtopę. Poza tym męczące jest tachać codziennie łóżko i pościel. To drugie bardziej funkcjonalne, ładniejsza łazienka, podłogę i kuchnię bym wymieniła /może później:) A jak mieszkasz z facetem to jeszcze bardziej rygorystycznie trzeba traktować porządek by się nie zabałaganiło do końca. Stawiam na dwa pokoje. No i druga łazienka jest bardziej wyrafinowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×