Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytammm

praca telemarketerki umawiającej spotkania!!!

Polecane posty

Gość pytammm

czy to dobra praca?Jet podstawa ok 1200-1300,umowa o pracę.Pracował ktoś?Proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujowa chujowa chujowa
pracowalam, tak ale jakbym miala znowu to predze znajde se sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccoo
Ja pracowalam kilka razy zarowno w call center jak i w firmie ubezpieczeniowej wlasnie przy umawianiu spotkan ' odradzam z calego serca. teraz na szczescie mam ciekawe zajecie ktore lubie i daje mi duzo wiecej pieniedzy i jestem szczesliwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccoo
właśnie miałam tu wejśc by rozwinąc temat. Otóż praca (ogólnie telemarketera) MOIM SUBIEKTYWNYM zdaniem jest zupełnie nie rozwijająca. No chyba, że ktoś chce zostac supervisorem czy managerem w call center... Nie krytykuję osób, które pracują w tym charakterze, tylko radzę by lepiej poszukac, znaleźc lepszy pomysł na siebie.... Praca w call center zwykle jest postrzegana jako "atrakcyjna" pod tym względem, że to praca biurowa, więc wydaje się, że dużo lepsza niż np. kelnerka ale nie dośc, że zarabia się mniej to "prestiż" w pracy telemarketera jest żaden. A jeśli chodzi o samo umawianie spotkań, to pracowałam w ten sposób niezwykle krótko, ponieważ warunki były żenujące: za pół etatu oczywiście na umowe-zlecenie za pensję równą 1/3 najniższej krajowej. Miałam sama pozyskiwac kllientów, zupełnie nowych, nie z żadnej bazy, mając do dyspozycji jedynie "panoramę firm" i telefon (dodam, że celem były osoby prywatne, nie firmy) oczywiście przez telefon. .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjak
jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną starając się o pracę call center

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBbbbbbbbbb
Jak na apel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×