Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka231

bilingi moga byc dowodem przy rozowdzie??

Polecane posty

Gość olka231

moj maz ma panienke od dlugiego czasu, w pozwie napisal ze nie ma nikogo , z ez nikim sie nie kontaktuje.Natomiasy ja mam jego 4 bilingi, gdzie praktycznie 100%sms jest do jego panienki.Moze to byc dowod w sprawie o rozowd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może. Ja przedstawiłam Sądowi bilingi i to stało się włączone do akt jako dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKA231
AJEZELI MAZ OSKARZY MNIE O OTWIERANIE JEGO KORESPONDENCJI?ON NIE WIE, ZE MAM TE BILINGI, NIC NIE PODEJRZEWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka231
na bilingu sa sms o kazdej porze dnia i nocy...mam z 4 miesiecy te bilingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
no i super, masz dowód niepodważalny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka231
mam swiadka ze byl na imprezie u znajomych z nia, ale my juz nie mieszkalismy razem-wiec podobno ma prawo...mam tez swiadka ze byl na innej imprezie-wowczas mieszkalismy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka231
ja sie pytam powaznie, bo podobno czasem sedziowie n ie uznaja tego typu dowodow, a tez podobno facet moze miec kogos, bo powodem malzenstwa nie jest kochanka, czy przyjaciolka lub jak ja tam nazwac ale trwaly rozpad emocjonalny, gospodarczy i uczuciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka 231
wiem kto to jest, znam ja...Edit -wygralas z orzezcenniem o winie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam rozwod z winy meza. Trwalo to poltorej roku i tez oszukiwal i probowal dowiesc ze rozklad pozycia byl wczesniej a potem kochanka dopiero sie pojawila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka231
eDIT-MY NIE MIESZKAMY JUZ RAZEM , JA ODESZLAM ROK TEMU , BO NIE MOGLAM ZNIESC DLUZEHJ TEGO ROMANSU I TEGO ZE MI SIE SMIAL W TWARZ-BO NIBY NIC MU NIE UDOWODNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKA231
A JAK SEDZIA/SEDZINA PATRZYLA NA TO , NA JEGO WINE//? Cy fakt ze nic nie pomogl mi w ciazy i po urodzeniu tez bedie mial znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to bylo z dnia na dzien... szok. W twojej sytuacji to nie wiem czy nie za pozno jest skoro juz rok jestescie w separacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKA231
EDIT-moj maz proponowal mi sex dzien przed impreza na ktora szedl z ta dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo powie ze od roku nie bylo pozycia i stad kochanka. Ale w takim razie od kiedy masz bilingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKA231
ALE JA SIE WYPROWADZILAM BO ON CIĄGNAL TEN ROMANS..CHCIALAM DAC MU DO ZROZUMIENIA ZE MOZE COS STRACIC/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka231
dwie imprezy na ktorych b yl z ta dziewczyna byly kiedy jeszcze razem mieszkalismy-na to mam swiadkow... bilingi sa tez z czasu jak mieszkalismy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdy sie tylko dowiedzialam o kochance kazalam mu wyp.... i sie spoakowal i poszedl a ja dalam nastepnego dnia pozew o rozwod i alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproś kochankę na rozprawę. Wpisz ją jako świadka i niech powie, że go nie zna :D Bilingi mogą być dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka231
Edit-ja nie wnioslam pozwu, maz wniósł pozew o rozowd i chce mnie wina obarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka 231
moj radca mi odradzzil ta pannice jako swiadka.. chodzi mi teraz o to czy wystarcza dwoje swiadkow i te 4 bilingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wezwalam kochanke, oszukiwala caly czas. Ale przynajmniej okazal sie niewiarygodny dzieki jej zeznaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka 321
ja juz na tym forum pisalam o mojej winie..dzuo siedzialam przy komputerze jak robilam studia i zarzuca mi ze z ludzmi przez net poznalam i podono zadalam od niego zadan niewykonalnych-ale nie podal przykladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×