Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oaza spokoju

Szukam koleżanki ze SZCZECINA

Polecane posty

Gość jjdfghgh
jak chcesz to zostaw jakies namiary do siebie, bo ja zaraz bede leciala na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej stocznia remontowa w likwidacji. Z się zwolniono pracowników produkcyjnych. Ja teżjestem ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienks kapselko🌻 No tak wtedy Rosjanie na trawlerach przypływali do remontu swoich statków a Bruksela ma nas w dupsku i jesteśmy załatwieni.Piękne perspektywy roztaczają sie przed szczecińskimi młodymi.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego to nie wiem, może nie koniecznie znajdzie tu męża ale może przyjaciela sama jestem po przejsciach a teraz jestem na nowo szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323232323232323232
Kto to zrobił ? Krasnoludki ? NIE, to niestety PO Likwidacja stoczni polskich podczas gdy Niemcy dofinansowują swoje upadające Afera przekrętów Karnowskiego w Sopocie Afera z 50 krotnym zmniejszeniem podatków od pól golfowych -Drzewiecki dla Wejherta ITI Uzależnienie na lata od rosyjskiego gazu Tusk gra w piłkę, a dowożą go trzy rządowe limuzyny Dobre stosunki z Rosją. Bardzo dobre. Polska umorzy rosyjskiemu Gazpromowi 1,2 miliarda złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28o
koleżanki szukam-zeby na kawke wpadla,poplotkowala-i zeby smutno nie było:) gg31882849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×