Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myszkaaaa

Uklad moczowy a seks ??

Polecane posty

Gość Myszkaaaa

Witam . od pewnego czasu mam problemy z pecherzem, wszystkie badania mam ok,czyli ani bakterii i dorbe usg. czy to prawda ze jak zaczyna sie wspolzycie to tak moze byc..?? tylko ze moje problemy trwaja juz czwarty miesiac..;/ a do tego mialam stwierdzone jakies zapalenie i biore Albothyl. Prosze pomozcie mi co mam robic..;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę żeby przyczyną problemów z pęcherzem (przez tak długi czas) mógł być seks. Ale na wszelki wypadek możesz przestać uprawiać seks na np. miesiąc i sprawdzić czy coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkaaaa
juz mielismy przerwe 3 tygodnie i teraz znowu...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Jeśli to naprawdę aż tak dokuczliwy problem to spytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak być bo zaczynając współżycie zmieniasz florę bakteryjną cipki. Staraj się pić dużo płynów, kup sobie Urosan (takie herbatki ziołowe pomagające na problemy z pęcherzem) i koniecznie idź z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po seksie wypijaj szklanke wody z cytryną i od razu idź się wysiusiaj,. I pamiętaj ,nie upawiajcie seksu gdzies gdzie są przeciągi,ma byc cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłoneeeeeCzzzzkooo
Moja koleżanka miała problemy z pęcherzem dlatego że zbyt często kochała się ze swoim facetem... ale są na to tabletki... Ja w sumie tez mam często zapalenie pecherza co jest bardzo nieprzyjemnie, ale na pewno nie od seksu :) Raczej zawsze gdzies przewieje mi nerki, albo usiąde na zimnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoolla
Ja to nie rozumiem dlaczego do lekarza tak trudno się wybrać, przecież teraz są szczepienia, które zapobiegają nawrotom i leczą zapalenia dróg moczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ;)
Ja biore furagin albo furaginum i przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikka02
Na wszystko są tabletki ale jednak wizyta u urologa jest najlepszym wyjściem, bo te zapalenia lubią powracać i są jeszcze bardziej boleśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jilll
Zgadzam sie .Tutaj warto jest rozwazyc jeszcze inna ewentualność,a mianowicie szczepienie,zwłaszcza jesli zapalenie pęcherza potrafi powracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yayolla
Szczepienie to super sprawa na te dolegliwości, pozwala miedzy innymi na zmniejszenie zużycia antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka90
Zgadzam sie.Poniewaz nie mozna na kazda tego typu dolegliwośc przyjmowac antybiotyki.W sumie za kazdym razem osłabiamy swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terdanka
Jak ktoś często bierze antybiotyk to się na niego uodparnia, wówczas tylko szczepionka prze nawrotami uchroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! seks jest jedna z glownych przyczyn nawracajacych zapalen pecherza moczowego, wiem to z wlasnego przykladu. Odkad zaczelam wspolzycie i petting ze swoim facetem, problemy te nawracaja mi sie dosc czesto, naprzemiennie z zapaleniami pochwy. Pierwsza zasada- po stosunku nalezy sie wysikac i umyc, zwieksza to prawdopodobienstwo wymycia bakterii z przewodow moczowych. Kup sobie Lactacyd plyn ginekologiczny, bardzo skuteczny ktory zapobiegnie powstawaniu zapalen pochwy. A hna pecherz profilaktycznie zazywaj Urosept. Jednak pamietaj ze raz powstajace zapalenie pecherze powoduje powstawanie ich coraz czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
ja mam taki problem ze zawsze po seksie musze leciec siku, od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terdanka
O matko pierwsze słyszę, że mycie zwiększa prawdopodobieństwo wymycia bakterii z przewodów moczowych.... Idź do lekarza dziewczyno, najlepiej do urologa bo tylko specjalistyczne leczenie albo szczepienie uchroni cie przed tą chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stiopinia
Poproś księdza, kiedy przydzie z wizytą duszpasterską, aby machnął szczodrze kropidłem w twoje krocze. Odpędzi złe moce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiik
Jak masz tak długo zakażenia to niech ci urolog szczepionkę od tego wypisze, będziesz miała spokój na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janjja
A jaka to jest szczepiona od zapalenia pęcherza, trzeba ja brać z antybiotykiem czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiik
Urovaxom jest uzupełnieniem leczenia, więc można go brać z antybiotykiem. No i szczepionka ta pozwala na zmniejszenie zużycia antybiotyków więc warto ją zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saturattka
Teraz jak bede u swojego lekarza to zapytam go własnie o ta szczepionke bo tak naprawde chyba samemu nie da sie wyleczyc z tej dolegliowsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiik
Samemu nie da rady szkoda tylko pieniędzy na jakieś leki bez recepty, którą mogą tam trochę ulżyć , ale bakterii nie zniszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka12
Ja leczyłam długo żurawiną i jeszcze jakimiś suplementami ale i tak w końcu musiałam do lekarza po szczepionkę pójśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Nie uściśliłaś jaki to problem z drogami moczowymi.Jeżeli chodzi ci o częste oddawanie moczu (zwłaszcza "parcie na pęcherz" po stosunku) to pogadaj z ginekologiem.Często przycyzną jest budowa wew.kobiety-podczas stosunku penis wywiera nacisk i stąd chęć oddania moczu.Nie ma na to lekarstwa, trzeba zaakceptowac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw_ka
No własnie takei leczenie suplementami nei zawsze jest skuteczne.Dlatego ja tez raczej byłabym za tym zeby jednak chodzić z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytre
Ja to w ogole sobie nie wyobrazam leczenia sama zurawiną.Jednak w takim momencie trzeba jednak isc na konsultacje do lekarza,który sam doradzi odpowiednie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aronka
Nie ma co ukrywać, żurawina może przynieść chwilową ulgę, ale lekarstwem nie jest i jak ktoś ma częste infekcje to tylko szczepienie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×