Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieustanna

depilator

Polecane posty

Gość nieustanna

Witam ;]] ok. 2 tygodnie temu kupilam sobie depilator Brauna Silk-epil EverSoft 2170. Kiedy go włączyłam od razu się go "przestraszyłam", po kilku dniach wreszcie go [można tak powiedzieć] wypróbowałam. Niestety jeszcze nie wydepilowałam nóg - strasznie to boli :\ Dodam że jeszcze nigdy nie używałam depilatora. Co mi poradzicie ? Słyszałam też o takich podczas kąpieli ... polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieustanna
Przepraszam, napisałam w niewłaściwej kategorii. ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieustanna.
Pomoże któraś ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister
tez go mam i nog nim nie depiluje gdyz starsznie to boli. nie ma mozliwosci zebym ogolila sobie nim zale nogi. juz wole co pare dni golic zwykla amszynka niz tym depilatorem. to byl moj zdecydowanie nietrafiony zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illooa
ja z poczatku tez mialam taki problem dwa razy podchodzilam do depilacji i stwierdzilam ze nie da rady ze tak boli...ale nastepnym razem sie przemogłam i wytrzymałam to i kolejne raz to juz byla pestka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie da się wyrywać włosków z cebulkami bezboleśnie... Ale dobry depilator moze pomóc. Popatrz sobie na electr.pl, maja bardzo duży wybór przeróżnych depilatorów naprawdę dobrej jakości :) I rzeczywiście- im częściej się go używa, tym mniej boli, więc jeśli Ci na tym zależy, to się nie zniechęcaj! Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak ma się cienkie włoski, to nie powinno boleć. Może pierwszy, drugi raz, potem się skóra przyzwyczaja. Gorzej, jeśli ktoś ma grube włoski, wtedy do bólu ciężko się przyzwyczaić. I nawet chłodzące nakładki nic nie pomogą. Ale każdy ma inny rodzaj włosków, więc może warto spróbować. Chociażby dlatego, że to o wiele lepsze niż golenie maszynką, po której są twarde i szybko odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×