Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafe bistro

Czy LECZO musi byc z cukinia ??

Polecane posty

Gość kafe bistro

chce zrobic leczo czy musze dodac cukinie a moze wystarczy tylko papryka cebula i kielbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
ja nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia terenia
jasne, że wystarczy, ale dodaj jeszcze pieczarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wyżej koleżanki ,cukinia jest niekonieczna ,ale coś przyda się dorzucić dla zwiększenia objętości ,dlatego też myślę ,że pieczarki to super dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likaonka
tak jak mowia dziewczyny wyzej - tylko cebula, pomidory, papryka i kielbaska. z tego sklada sie oryginalne leczo. cukinie dodaje sie nie wiem po co, chyba wlasnie dla zwiekszenia objetosci. pieczarek nie polecam, psuja danie. tutaj najlepiej sprawdza sie prostota, bez kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarki i koncentrat pomidor
oraz np. marchewka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna dodac fasolke
szparagowa..a w wersji wegetarjanskiej..zamiast kiełbasy gotowana fasola Jas lub z puszki biała i czerwona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
nic nie musi byc z niczym, ale skoro nie lubisz cukinii, to czy musisz koniecznie robic leczo? mozesz przeciez zrobic paprykarz, czy tam kielbase z cebula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w leczo MUSI być papryka
reszta to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
w paprykarzu musi byc papryka, w leczo cukinia ;) chyba ze koniecznie musisz z braku slownictwa ta sama nazwa okreslac kilka roznych dan :P co jest czesto spotykane :D niektorzy na mieso w sosie grzybowym mowia gulasz itd. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
ale to jeszcz nic :D jedna moja znajoma na omlet mowila leczo, bo byly w tym omlecie kawalki papryki i roznych warzyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na leczo , a jest to węgierska potrawa : cebula, papryka, pomidory bez skórki, cienka kiełbasa dobrze uwędzona, koncentrat pomidorowy, ziele, angielskie, liść laurowy, papryka ostra w proszku lub chili i 3-4 ząbki czosnku, olej. Cukinii i innych wymienionych dodatków nigdy nie dodaję. Potrawa ta ma być pikantna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×