Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sądzicie

_-czy po owulacji moze wystapić płodny śluz?__

Polecane posty

Gość jak sądzicie

Zawsze miałam płodny śluz tylko w ciągu jednego dnia cyklu. Dochodziło do tego pobolewanie podbrzusza, więc pewnie była to owulacja. Zawsze również od tego dnia bolały mnie piersi aż do okresu. W minioną środę, 15dc, miałam dużo płodnego śluzu, bolał mnie brzuch. Myślę sobie owulacja. A przed chwilką byłam w łazience i po podtarciu się miałam na papierze dużo ewidentnie płodnego śluzu. Czyżby owulacji jeszcze nie było? Piersi nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sądzicie
występuje płodny śluz po owulacji, czy nie? Chcę wiedziec, czy moge być już po owulacji, czy na pewno jest ona jeszcze przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja czesto tak miewalam w cyklach, byly wtedy z reguly dluzsze... po jednym z takich udalo nam sie ustrzelic blizniaki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sądzicie
czyli raczej owulacji ejszcze nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem Ci odpowiedziec na to pytanie, najprawdopodobniej nie bylo. ale ja u gina raz uslyszalam, ze te nasze blizniaki mogly zostac ustrzelone w roznym czasie, tzn w roznym doszlo do zaplodnienia... jak sobie o tym poczytalam, to faktycznie dotarlam do czegos takiego, jak nadowulacja i nadplodnienie... :-O Ale nie chce Ci krecic w glowie, najlepiej zapytac lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×