Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość herbata z cytryną123

w nocy czy rano?

Polecane posty

Gość herbata z cytryną123

Mam takie pytanko, może mi ktoś poradzi... Otóż tak, rodzice wyjechali na weekend, a w nocy ok 2 przyjedzie mój chłopak ze szkolenia. Wolna chata itd:) Dawno sie nie kochaliśmy i oboje jesteśmy tak napaleni... No i właśnie, jak myślicie lepiej od razu jak wróci dobrać się do niego, zorganizować jakiś nastrój itp czy lepiej rano jak się wyśpi i w ogóle?? Faceci jak byście woleli, co byście chcieli zastać po powrocie w nocy do swojej dziewczyny, kiedy macie wolną chatę a w zasadzie zdażyło się tak po raz pierwszy?? z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeZoo
Myślę, że dylemat jest pozorny. Jeśli faktycznie, tak jak piszesz, "jesteście napaleni", to żaden napalony facet nie będzie chciał czekać do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z cytryną123
Od jakiegoś czasu ja nie miałam ochoty, teraz zmieniłam pigułki anty i powiedziałam mu że lekarz kazał uważać przez pierwszy miesiąc . Więc on rozumie i myślę ze kilka całusów i by chcial spac. Ale ja mam ochote na dziki seks i chcę go mile zaskoczyc:) Kobitki poradzcie jak go przywitac. Panowie też się wypowiadajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z cytryną123
Wróci w nocy bo długo bedzie jechal, na szkoleniu są sami faceci:P więc koleżanek nie bedzie i ruchania tam tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z cytryną123
Wróci w nocy bo długo bedzie jechal, na szkoleniu są sami faceci:P więc koleżanek nie bedzie i ruchania tam tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoneczkaa
wiesz, ja bym dobrala sie do niego od razu, zreszta zobaczysz jego reakcje, jak pedzie bardzo zmeczony to odpusc i poczekaj do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z cytryną123
Dzięki zoneczkaa, moze ktos jeszcze sie wypowie. Zrobic nastroj, swieczki, jakas sexi bielizna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z cytryną123
dzieki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tWOIM MIEJSCU POCZEKALA BYM JESZCZE NA KOLEJNE 3 JEGO WYJAZDY I GO PRZETRZYMALA napewno jeszcze bardziej sie napali a pozniej umrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z cytryną123
Już wraca mój misio:) Będzie znacznie wcześniej niż o 2 i czuje że będzie się dzisiaj dużo działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Wieczorem by się dobrze spało i rano by się pamiętało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroofka
...tak, a kalendarzyk małżeński daje 100% pewność niezaciążenia żebyś umiał go stosowac, to wiedziałbys, że daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroofka
Autorko, dla mnie odp jest oczywista: i wieczorem i rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haśka
Ja też mówię że wieczorem i rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×