Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jest jakas granica w tym temac

gorączka-do jakiego wieku dzieci pozwoliły sobie aplikowac czopki a kiedy tylko

Polecane posty

Mniej więcej do 2 roku życia, choć to nie jest reguła, znam przypadki, że niektóre dzieci nigdy nie dały sobie zaaplikować czopka a inne nawet do kilku lat sobie pozwalały. Wszystko kwestia indywidualna. Na pewno czopek działa szybciej. Popytajcie innych rodziców na portalu medycznym http://sanitera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 4 lata i da sobie włożyć czopek,ale zawsze jest lekki opór i szloch.Jednak po tym tuuulimy sie,chwalimy,ze jest dzielna i szybko sie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 latek to juz duże i rozumne dziecko można tabletkę podać a nie czopka wsadzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety są tak głupie że powinny same sobie te czopki wkładać do pipy. CZOPKI SA DLA NIEMOWLAKÓW TEPE KRETYNKI. 4 latkom się daje tabletki! Masakra jakie Bezmózgowe panuje wśród krów rozplodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czopków nie podaje się w żadnym wieku, każdy proktolog to potwierdzi. Tylko idiotki męczą dzieci takimi średniowiecznymi metodami! Ja jako dziecko normalnie dodawałam aspirynę, ibuprom w tabletkach albo ketonal, ten ostatni w wieku lat nastu, i żyję. I gadania nie było, żeby dzieckiem szarpać, bo musi dostać czopek. A jakby mi pielęgniarka w szpitalu z takim pomysłem wyjechała, to bym w kilka sekund się z dzieckiem zawinęła i poszła w pi//zdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,ze się czopki podaje przy wymiotach np albo jak dziecko nie chce przyjąć leku doustnie.W szpitalu moja córka miała wsadzanego jako 6 latka z tym ze wlasnie wymiotowała,nikt się jej nie pytał czy chce czy nie chce płakała ale nie miała wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA MIAŁEM 6 LAT MAMA MOWI DAM CI ZARAZ CZOPEK POLOZYLEM SIE NA PLECACH JA MOWIE MAMA POKAZ WLOZYLA CZOPKA A JA MAMA JUZ DLUZYLO MI TO WYDAWALO ROZPUSZCZAL SIE CZULEM NIE STRASZNY MI BYL CZOPKA WLOZNIA DUZO RAZY TAK BYLO JAK 8 LAT I  I 4 DUZO RAZY MAMA MI WLOZYLA DO PUPY BYLE NIE KLUCIE IGŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×