Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heloizaaa

marze o facecie Holendrze

Polecane posty

Gość heloizaaa

bylam jakis czas temu w holandii, i jestem zachwycona mezczyznami, pomijam wyglad, ale ich zachowanie- kulturalni, mili Nie mialam ich czasu lepiej ozanc bo bylam tam tylko 2 tyg Zastanawiam sie jacy sa w codziennym zyciu Pytam z czystej ciekawosci, znam zycie, wiec uwagi typu kolejna co sie chce puscic z holendrew mozecie sobie darowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellinka
tak jak wszędzie na świecie również w Holandii można spotkać różne typy osobowości. Jednak wszystkich Holendrów łączy luz, spokój, niczym się nie przejmują, są dość powolni, weseli, tolerancyjni, nie przywiązują wagi do różnicy wieku w związku, normą jest, że przeciętna holenderska kobieta siedzi w domu i zajmuje się dziećmi (chyba, że ma ochotę robić karierę lub prowadzi własny business). Młodsze pokolenie jest bardzo zepsute, 15 latka, która z matką idzie do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne to żadna nowość. Jeszcze dodam, że niewielu mężczyzn posiada ogładę. O otwieraniu drzwi kobiecie i tym podobnym konwenansom zapomnij. Holendrzy kładą nogi na stół, bekają itp.kiedy mają ochotę. Glośno się śmieją i zachowują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holendrzy kładą nogi na stół, bekają itp.kiedy mają ochotę. Glośno się śmieją i zachowują.... - możesz podać,jak to się rozkłada procentowo,bo ja jakoś na takich rzadko się natykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dopiero po slubie
odkrywają swoje karty a na randkach sa inni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellinka
ten kraj znam od 32 lat, ale pewnie Ty dłużej ode mnie last_nick to wiesz lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mnie tez to interesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie Holandii
na pewno sa chytrzy ale tez bardzo goscinni,uwazaja sie za lepszych bo sa z Holandii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie są gościnni
sa sympatyczni i zyczliwi, ale jak zaprosza na kawę to ewentualnie dostaniesz 1 krakersa suchego do tego i to nie, że ciastka będą na stole tylko po jednym i zamykają opakowanie i do szafki:D luksusem jest miseczka z chipsami na stole, oczywiście małe opakowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holendrzy gościnni
poczęstują cię wodą i to na dodatek z kranu, ale trzeba przyznać, że dobrą mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kraj znam od 32 lat, ale pewnie Ty dłużej ode mnie last_nick to wiesz lepiej -ojej kochana,niestety,ale jak mi stuknie 32 roczek w Nl ,pewnie także zacznę tak generalizować ,jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ojciec wyjechał do pracy
do Holandii na 3 miesiące, dlatego podnoszę, bardzo interesuje mnie ten kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ojciec wyjechał do pracy
można tam palić trawę i brać prochy na ulicy i nikt się nie dziwi to cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holendrzy to brzydale
i pedaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko uważaj, żebyś nie trafiła na Latającego Holendra, bo wtedy masz przeyebane........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×