Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ferrry

Szukam Dominy z Częstochowy

Polecane posty

Szukam Dominującej Pani, z którą spotykałbym się dyskretnie dwa razy w tygodniu. Jestem niewolnikiem i szukam tylko Pań, które czerpią przyjemność z poniżania swojego niewolnika. Lubie dominację psychiczną. Jestem bardzo uległy i dla swojej Pani jestem gotów spełniać wszystkie kaprysy. Chętne Panie proszę o pisanie na Mail piesekpani@vp.pl Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
tam są tylko mocherowe bereciki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika kochanka
w której czesci Czestochowy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleję cię jak psa
Ja jestem z "Północy"a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja trochę odświeżę temat... Właśnie jestem w trakcie poszukiwania właścicielki dla siebie :) Ja mam 27 lat szczupły blondyn średniego wzrostu. Powracam po dłuższej przerwie z pochyloną głową. Kreatywny, z umysłem pełnych fantazji. Głodny poznawania i nauczenia nowych rzeczy. Chętny poznać Panią, Parę o władczej naturze która potrafiłaby zdobyć moje ciało oraz duszę. To już 9 lat od kiedy poznałem ten świat a 5 od kiedy w realnym świecie zawitał. Teraz już mądrzejszy i ukierunkowany. Zyje szybko może to Ktoś tutaj spowoduje że zatrzymam się w ciągu zdarzeń ? Na początek proponuje kontakt meilowy roban30@o2.pl Pozdrawiam Zapraszam do konwersacji Panie oraz Pary, odnajdźmy się pomiędzy tym bacikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaO 2009.09.13 Byłaś tam? Widziałaś? Czy jedziesz po stereotypach, pisząc o samych moherowych beretach. Pukają się jak w każdym innym, to że to miasto ma bogatą historię związaną z religią katolicką, nie dowodzi temu że rodzą się tam same nieskazitelne niewiasty. Częstochowa, to miasto a nie klasztor. A autor tego tematu, to tylko potwierdza. Czy znajdzie? Tego nie wiem, ale wszędzie, są jakieś dominy :P Dlaczego nie w Częstochowie miałoby ich nie być. Powodzenia w poszukiwaniach ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×