Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lama94

czy ona cos czuje????prosze o pomoc......

Polecane posty

Gość lama94

http://zapytaj.com.pl/Category/008,007/2,1047892,co_o_tym_sadzicie_mi_na_pewno_nie_przejdzie.html Dzisiaj jak szedłem na ulicy i z Nią się mijałem,uśmiechnąłem się ona do mnie i powiedziałem : dzień dobry,odpowiedziała, powiedziała do mnie :nie na lekcje???a ja do Niej: na 10 na fizykę przyjdę a ona Aha i poszła ale uśmiechała się do mnie,tak jakoś inaczej niż do innych......Później znalazłem jej profil na nk i miała na nim podane dwie pierwsze litery nazwiska,kiedy ja wszedłem to zmieniła już sobie w danych i wpisała całe nazwisko,na następny dzień wpisała znów 2 pierwsze litery naziwska ,wiem ze to nie przypadek czy ona chce abym Ją lepiej poznał ,???po co zmieniała???żebym wiedział ,ze to ona na 100%???gdyż miala foto sprzed dwóch lat??? tez napisalem Jej później ze nie chcę psuć tego co jest miedzy Nią a jej facetem (bo rzekomo miała) a ona teraz przestała nosić pierścionek ,ja myślałem ze zaręczynowy,czy ona coś czuje???jak myslicie??? na lekcji jak popatrze sie na Jej nogi jak siedzi to cały czas kiwa jedną nogą.....przeczytajcie jeszcze link to zobaczycie jej zachowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×