Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krasakandra

Włoski na miejscach intymnych

Polecane posty

Gość krasakandra

Mam pytanie, zamierzam wkrótce zacząć współżycie z moim chłopakiem, ale mam dylemat... Czy powinnam być tam wydepilowana czy niekoniecznie, tylko z przyciętymi na krótko włoskami? Zastanawiałam się nad depilacją brazylijską, ale boję się że będę źle na to reagowała, bo nawet jak wosk na nogach robię to mam przez 2 dni czerwone plamki, a co dopiero w tak delikatnych miejscach. Golarka odpada, bo jak tylko zgolę choćby okolice bikini, to na następny dzień mam czerwone krostki które mnie swędzą i szczypią. Więc co robić? Jak pozbyć się tam owłosienia i czy jest to ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekK__
Możesz spytać chłopaka jak on b y to widział i zróbcie to razem, będzie ciekawiej i milej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszub
Gdybymm ja był twoim chlopakiem ,niepozwoliłbym ci ich zgolic ...mnie to kreci takie włoski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasakandra
No wlasnie nie sądzę żeby to był najlepszy pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest bikini
wg wikipedi: Bikini – nazwa dwuczęściowego damskiego kostiumu kąpielowego/plażowego, składającego się z fig i biustonosza. To gdzie są okolice bikini, bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniurkaaaaaaaa
ja sie ogolilam i mojemu chlopakowi sie to podobalo. ale teraz tak bardzo nie przywiazujemy do tego wagi. ja na twoim miejscu bym sie tak delikatnie podpytala..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×