Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x czy y

zmiana pracy w dobie kryzysu w imię rozwoju czy stała posadka?

Polecane posty

Gość x czy y

Witajcie W obecnej firmie pracuję blisko 3 lata. Najłatwiej mówiąc wypaliłem się, nie czuję abym mógł osiągnać jakikolwiek większy pułap od tego na jakim jestem. Mam stabilną posadkę całkiem dobre zarobki które mi wystarczają. Tylko jestem postrzegany jako taki fajtłapa i cicha woda - stała posadka kryzys jej nie dotknął. Ale właśnie dostałem propozycję pracy w tej samej branży. Trochę lepiej płatną, ale bardziej odpowiedzialną i męczącą. Teraz praktycznie nic nie robię ale też się nie rozwijam. Czy warto zmieniać w dobie kryzysu jaki jest teraz prace w imię tego aby dalej się rozwijać. Jeśli obecna praca nie sprawia satysfakcji i raczej już nie będzie? Proszę wasz drodzy forumowicze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiiiiii
a ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tez zapytam ile masz
lat? hmm ja w tym roku 3 razy zmieniałem pracę, w pierwszej byłem rok, i tyeż widzialem, ze nie mam co tam czasu tracic, teraz mysle ze tarfilem juz dobra (duża firma) na razie okres probny ale sie zobaczy. Myśle, że jak masz szanse to zmieniaj na lepszą, ale wiadomo wybór należy do ciebie, ja jestem obcy, i nie obchodzi mnie jak bedizesz mial w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×