Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zolzaa

Łóżeczko gdzie kupić?

Polecane posty

Gość zolzaa

zastanawiam sie czy kupic na allegro czy w sklepie w moim miescie .chcialam porownac cenowo bo takie co wybralam na allegro nie moge dotknac wiec wybralam sie do sklepu ,poprosilam pania zeby mi pomogla ale ona byla tak nieuprzejma ,ze mi sie odechcialo ,chcialam porownac ghdzie wyjdzie taniej i poprosilam ja o skompletowanie ale chyba miala zly dzien:O gdzie Wy kupowalyście? gdzie taniej wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
up moze ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
raczej nie kupuj najwyżej zobacz łóżeczko w swoim mieście porównaj ceny, ja tez chciałam kupić lóżeczko na allegro ale zrezygnowałam. Lepiej zobzczyć łóżeczko na własne oczy , dodtknąć. Wiesz przynajmniej co bierzesz a na allegro trafiasz w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam w ikei
lozeczko kosztowala 99 zl, a amtersac zamowilam na allegro. w sumie wyszlo 170 zl. jestem zadowolona. zwykle drewniane lozeczko. nie ma co przesadzac, takie w zupelnosci starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
ja kupiłam komplet pościeli na allegro bo dobra firma a w moim mieście tej pościeli nie było a łóżeczko kupuje u siebie na miejscu. dzisiaj powinnam dostać pościel i zobacze jak gatunkowo ale podobno super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepie . a jak chcesz porownac to sie nie mowi o tym tylko udaje ze chcesz kupic ale jeszcze sie zastanawiasz - tak przynajmniej mysla ze jestem potencjalnym klientem wiec na ogol sa mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
ok dziekuje za rady:) wiec kupoie w sklepie,zalezy mi na zwyklym prostym.. a oczywiscie nie mowilam ,ze chce porownac tylko ,ze szukam a pani oczekwiala ,ze przyjdez lista...posciel ta...materac ten itd... jak powiedzialam,ze sie nie znam czekam az mi cos poleci... to mi powiedxiala ale co?mamy tysiace poscieli ...modeli itd prosze sie zdecydowac! ale na co? wkurzylam sie mogla mi pokazac obojetnie...nie mozna sie rozejrzec bo od razu stoi nade mna: co podac? a skad mam wiedziec jak sie rozejrzec nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda kasy
na posciel. wystarczy przesciaradlo i jakas psozewka na kocyk. poduszki nie ebdzie uzywalo dziecko conajmniej rok, baldachim to zbieracz kurzu i spokojnie mozesz polozyc recznik na te strone lozeczka, na ktora swieci. ochroniacze na szcebelki to dla mnie etz niepotrzebna rzecz. jak ma sie uderzyc to i tak to nie pomoze. zastanow sie. lepiej wydac te akse na cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
baldachimu nie chce ,wiem ,ze jest niepotrzebny dziekuje bardzo za rade ,dotychczas maly spal w kolysce ale zaczyna miec za malo miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
ja mam to- dziekuje ,lozeczko fajne ale dla mnie troszke drogie ,ale materac na pewno z gryka kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupiliśmy w junior.euromall.pl łóżeczko Eryk z opuszczanym bokiem, jest drewniane (brzoza). Pościel (bawełniana) też kupiliśmy u nich i jesteśmy bardzo zadowoleni, łóżeczko się doskonale sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie można je dostać ale ładne łóżeczka widziałam na tym blogu, czasami podają miejsce gdzie można je dostać http://dladzieci.my-board.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola198804
Jeżeli dla dzieci to nie ma co przepłacać, jak tu opisano http://www.agniecha.za.pl/ w artykule tanie łóżka dla dzieci, dziecko w łóżeczku śpi 2-3 lata a później w kolejnym przez kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że ważniejsza sprawa to materacyk do łóżeczka, bo trzeba dobrać odpowiedni tak żeby nie był za miękki ani za twardy. My mamy Sensitive ms11, zależało mi na tym żeby pokrowiec dało się wyprać a wkłady mrozić w zamrażalce, korzystacie też z tej funkcji u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaa911
Na pewno warto zerknąć sobie tutaj jeśli chcecie kupić łóżeczko niemowlęce https://zaira.pl/pl/c/Lozeczka-dzieciece/372 . W takim przypadku nie ma co patrzeć na cenę. Najważniejsza powinna być dla nas jakość. To jest podstawa. Łóżeczko bowiem powinny być bezpieczne i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie masz oczekiwania, ale ja łóżeczko dla swojego dziecka, jak i zresztą zabawki kupowałam na www.Bravis.pl i jestem zadowolona,mają niższe ceny i dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mami

Ja kupiłam łóżeczko dla córki na allegro w firmie Happy Babies. Polecam tanie i solidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolza

Ja kupilam przez internet z kompletem poscieli mojego wyboru, nowym materacem, poduszeczką, ochraniaczem i za cala przesyłke zaplacilam 430 zl. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.02.2019 o 20:10, OrtegaM napisał:

My z mężem kupiliśmy łóżeczko KVRVAW SPAM. Funkcjonalne i niedrogie 🙂

Wiesz, że jesteś żałosną spamerską kvrvvą, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola
Dnia 17.02.2019 o 06:07, Gość gość napisał:

Wiesz, że jesteś żałosną spamerską kvrvvą, prawda?

człowieku ogarnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Ja kupiłam w boboraju w Gdańsku, ale na miejscu w sklepie stacjonarnym , przynajmniej można wszystko zobaczyć na żywo,  ale przez neta też mają spory wybór  https://www.boboraj.pl

Dokupiłam od razu gryzaczki na łóżko, dzięki temu mój  Mieszko nie obgryza mi łożeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×