Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka 44410

co sadzicie o pilce do cwiczen?

Polecane posty

Gość gość
Ja niedawno zakupiłam piłkę do ćwiczeń z masującymi wypustkami ze stronki : comfortpoint.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=pi%C5%82ka+do+%C4%87wicze%C5%84&submit_search= i muszę śmiało przyznać że jest genialna! Świtnie mi się na niej ćwiczy, w dodatku podczas ćwiczeń wystające wypustki masują moje ciało, pobudzając tym samym lepsze krązenie krwi i szybsze spalanie kalorii i do tego jest antyposlizgowa, nie muszę się martwić o upadek podczas ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiierdalaj, spamerski śmieciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny pomysł, ale na dłuższą metę będziesz potrzebowała czegoś jeszcze, żeby ćwiczyć inne partie mięśni. Najlepiej zapisać się klubu, ja chodzę już pół roku do Saturn Fitness, mam karnet studencki za 69zł, fajna sprawa, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borulza
Taki pomysł jest bardzo dobry. Szczególnie godna polecenia jest piłka do ćwiczeń FITSPIRE. Właśnie z nią mi się najwygodniej ćwiczyło i z przyjemnością uprawiałam ten sport. Najważniejsza jest właśnie jakość piłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie jak najbardziej ćwiczenia na piłce się nadają. Przecież nie można całe życie tak samo trenować, więc fajną odskocznią jest potrenować na piłce. Ćwicząc na piłce mocniej wzmacniasz mięśnie głębokie, który nie wzmocnisz ćwicząc klasyczne brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Identyczna w Decathlonie kosztuje połowę tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilka to bardzo fajny pomysl mozna robic duzo roznych cwiczen i nie zajmuje duzo miejsca mozna ja latwo przeniesc nie musi stac w jednym miejscu jak na przyklad wielki atlas :D W Saturn Fitness cwicze sobie na takich pilkach sa tez zajecia fitness zumba pilates chodze po kolei na kazde zajecia bo chce zobaczyc co mi sie bedzie najbardziej podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SelenaG
Generalnie za ćwiczeniami nie przepadam - średnio determinacji starczało mi na dwa tygodnie. potem zawsze trening szedł w odstawkę. Teraz ćwiczę z piłkę abs ARmedical i raczej mi się to nie znudzi. To pierwsze ćwiczenia, które mnie naprawdę relaksują i na które czekam (!). W sieci jest całe mnóstwo filmików instruktażowych więc nie trzeba ćwiczeń wymyślać samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuncjo
ja zamieniłam krzesło( przy którym zdarzało mi się garbić niestety) na piłkę jakieś 2 tyg temu. I sobie tak skaczę, kręcę tyłkiem w przód i tył i na boki i jest super. piłka przed komputerem i plecki mam wyprostowane jak struna. czytam, czy oglądam film i czuję, że mam rozgrzane łydki, uda, tyłek i plecy. a gdy bujam się tak z rękami w górze jestem rozgrzana już cała;) w nadziei, że tam gdzie jest ciepło będzie mniej tłuszczyku;) swoja drogą takie bujanie przód/tył napina mięśnie brzucha i to czuć ;))od dziś zaczynam interwały właśnie na piłce, czy będą efekty i jakie pewnie jeszcze napiszę z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam niedawno na stronie mildis.pl i w sumie fajnie mi się z nią ćwiczy :D jest trochę przy tym śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Zdecydowanie moje ulubione ćwiczenia! Często w ciągu dnia łapię się na tym, że już bym chciał wrócić do domu i poćwiczyć z moją piłką rehabilitacyjną ARmedical. Praktycznie nie wiem, co to znaczy ból pleców:) Zauważyłam też, że moje ciało stało się smuklejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela

Taka piłka to  idealna alternatywa dla siłowni. Ja mam piłkę abs ARmedical, nie ślizga się podczas ćwiczeń, co daje poczucie bezpieczeństwa i można skupić się na ćwiczeniach.  Bardzo lubię te ćwiczenia i mimo iż nie ćwiczę jakoś bardzo długo zauważyłam pozytywne zmiany - nie bolą mnie plecy i trzymam się prosto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja juz od jakiegos czasu cwicze z pilka https://www.topmedicare.nl/product/gymnastiekbal-abs/ i moge spokojnie powiedziec, ze jestem zadowolona. Jeszcze bedac w ciazy czesto na niej poprostu siedzialam, rewelacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×