Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waaclaw

zgodzić się na to czy nie??

Polecane posty

Gość waaclaw

nie widziałem jej na oczy...fajnie nam się isała ale nigdy nie umawiałem sę przez net na seks..zawsze są obawy...ryzyko hiv itp..a pozatym jakoś tak dziwnie..Napisała mi to wczoraj. Kuba ja to sobie wszystko przemyślałam i ja jakbym chciała spędzić z Tobą weekend w tym spa…(myślałam o tym weekendzie dla dwojga http://holiday.aquila.pl/weekendy.html nocleg w pokoju 2 osobowym (późny check-out) romantyczna kolacja w restauracji LunaSol 2 lampki wina do kolacji wino musujące do pokoju,śniadanie dla 2 osób serwowane do pokoju Internet w pokoju gratis,korzystanie z Centrum Rekreacji Delphinus (basen, sauny, jacuzzi) oraz Mini Gym 10% rabatu na zabiegi w Thalgo Ella Baché SPA 10% rabatu na korzystanie z pola golfowego Golf Swing Wiem co sobie o mnie myślisz,że jestem jakąś napaloną laską z netu i wcale Ci się nie dziwie że się obawiasz. W końcu nie wiesz czy nie mam np. penisa itd..Ale to nie tak, w Internecie jest masę napaleńców którym wystarczyłoby napisać co lubie i zaproponować wieczór to już sapaliby do monitora…Ja po prostu Ciebie lubie i chce Ciebie i z Tobą..Jakoś tak przez ten internet fajnie mi się z Tobą pisało..Chciałabym raz w życiu się nie wstydzić być sobą…Zrobilibyśmy wszystko o czym pisaliśmy….oprócz tego ta cała otoczka jacuzzi..basen duże łóżko, czerwone wino i przede wszystkim TY na żywo …Pragnę Cię Kuba…Owszem jestem wariatką ale jak kogoś pragnę to też z siłą charakterystyczną dla wariatki i zawsze wiem czego chce ..Do tego jestem całkowicie niegroźna waże zaledwie 46 kg i nie mam siły sama drzwi otworzyć więc absolutnie nic Ci mojej strony nie grozi…Nawet mnie nie widziałeś i już mnie nie chcesz…dla kobiety to porażka na maksa.…Potem przecież i tak Cie nie zatrzymam….i będziesz mógł zniknąć na amen tak jak wy to robicie..Ja już swoje przeszłam i nikt mnie już nie skrzywdzi…więc tego też się nie obawiaj..Chce tylko przeżyć coś fajnego i jestem pewna że tego chce. Nie będę Ci robiła żadnych wyrzutów,przecież sama się o to prosiłam i wyszłam inicjatywą. Odstresujesz się po tych egzaminach a ja zadbam o to byś nie żałował tego weekendu Wiem,że to chore ale moja kobieca intuicja mi mówi,że… jesteśmy dla siebie stworzeni(najgorsze jest to,że Ty tego jeszcze nie wiesz a mnie ciężko na razie Ci to uświadomić ) i możemy razem zrobić coś fajnego.. i nieźle się bawić…Jeżeli nie chcesz być moim mężem to tylko bawić…nic więcej więc wyluzuj.. troche przeszłam i nauczyłam się dystansu do pewnych rzeczy(nie wiem czy to dobrze czy to zle)a to spa….to spa jest świetne byłam tam rok temu z koleżanką, więc to sprawdzone miejsce.Życie mamy tylko jedno dlaczego raz nie możemy zrobić czegoś na pozór „głupiego”?Potraktuj to bajtowo, po prostu jako przygodę.. weekend z tajemniczą nieznajomą z Internetu. zawsze to nowe doświadczenie.. Przemyśl to proszę:*I nie chodzi mi tylko o seks gdyby tak było zaproponowałabym domek na działce u koleżanki,a ja chce po prostu Cię poznać i spędzić z Tobą miło czas. Idę dziś do pracy na noc..nie mam pojęcia kiedy to odczytasz i czy w ogóle to odczytasz…ale zastanów się dobrze….tak baaardzo bym chciała…Kuba…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona ci ten wyjazd zafunduje czy jelenia szuka?:D a to jest najlepsze: Do tego jestem całkowicie niegroźna waże zaledwie 46 kg i nie mam siły sama drzwi otworzyć więc absolutnie nic Ci mojej strony nie grozi… ubawiłam się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waaclaw
laska z netu kórej nie widziałem proponuje mi weekend w spa..i seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interna00tka
jak facet z neta seksu chce to na bank ma weneryczną lżejszą albo HIV'a . . . eNKejowców też nie tyka się, bo to szansa 30% tylko mniejsza przedwczesnego zgonu lub choroby, niż k00rwienie się z kim popadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubabubabuba
oj to coś podejrzanego... ja tam umawiam się na spotkania na http://www.sexpartnerklub.pl - tam są foty i wszystko jasne, co kto szuka (a nie jakieś weekendy i nie wiadomo, co jeszcze)... a jeśli chodzi o choroby, proste: trzeba się zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaa
Reklama!!!!!!!!!!Reklama!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super glue
Ta, reklama. "Zafunduj weekend w SPA, a rozłoży nogi". Coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waaclaw
kurwa jakbym chciał robić reklme to razej pisałbym jako laska...Jestem w szoku bo pierwszy raz kobieta mi coś zaproponowałą takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedyś afrykańska księżniczka oferowała małżeństwo przez internet. I co z tego? Zapodaj jeszcze cennik usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grremlina
Ja bym sie moze i zgodziła, ale najpierw by mi musiała przedstawic swiadectwo zdrowia od ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to coś podejrzanego... ja tam umawiam się na spotkania na http://www.sexpartnerklub.pl - tam są foty i wszystko jasne, co kto szuka (a nie jakieś weekendy i nie wiadomo, co jeszcze)... nastepny zenujacy koles reklamujacy jakies qurwy. No szok. Spitalaj meska zdziro bo nam tu zawiala inie sa to perfumy:) Myles dupsko czy wietrzyles chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×