Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama hipohondryka

dzieko- hipohondryk

Polecane posty

Gość mama hipohondryka

Mam mały problemik. Moja 2 i pół letnia córcia jest hipohondryczką. Ciągle ją coś boli. Jak nie główka to brzuszek, a jak nie brzuszek to oko albo nóżka. Problem w tym ze te jej bóle są wymyślone bo tak naprawde nic jej nie jet i jak się zajmie zabawą to zapomina, a jak jej sie nudzi to wymyśla na nowo. Jest też lekomanką. Uwielbia lekarstwa- nawet te gorzkie. Oczywiście leki są schowane i nawet jakby bardzo chciała do nie ma do nich dostępu ale ciągle prosi o jakieś lekarstwo. Ostatnio sprawa się pogłębila bo mała koniecznie chce jechać do szpitala. Dodam, ze jako niemowle naprawde ciezko chorowała i dużo czasu spędzilyśmy w szpitalach. Nie wiem co mam z nią zrobić. To naprawde okaz zdrowia. Poradźcie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wizytę
u psychologa dziecięcego. moja córcia też ma 25 roku i jak się jej np skarpetka odciśnie na nóżce to już jej się krzywda dzieje i uważa że ma chorą nogę i musi do lekarza iść ;) nie jest w tym jakoś bardzo uparta. za lekarstwami nie przepada ale do lekarza to mogłaby codziennie latać. my to wszystko przyjmujemy z przymrużeniem oka ale twoja córcia ma chyba większy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama hipohondryka
własnie tak sie zastanowiłam głebiej nad jej zachowaniem. Ona ma młodsza siostre. Kiedy byłyśmy w szpitalu to byłysmy same i bylam tylko dla niej. W domu musi sie mną dzielić. Może to poprostu zwyczajna zazdrość? Chęć zwrócenia na siebie uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wizytę
bardzo możliwe. ps moja córcia ma oczywiście 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×