Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyitrwam

jak to z boku wyglada?

Polecane posty

Gość wyitrwam

...bylismy trzy lata, dwa mieszkalismy razem( dla obojgu to byl zwiazek po zwiazku) ...on wlasciwie przez caly ten czas mowil, ze nie kocha mnie, bo ma za duzo problemow w zyciu, zeby pokochac, ja robila o to awantury, postanowilismy sie rozstac. On od razu zaczal szukac nowej znajomosci w internecie. Tydzien temu spotkalismy sie przypadkowo, byla kawa, krotka rozmowa, potem kilka smsow, wczoraj bylam u niego, tylko kawa i zdawkowe rozmowy. zaprponowal, ze za kilka dni spotkamy sie. Mamy kontakt smsy, do tej pory jak nawet prbowal sie z nim skontaktowac wylaczal telefon, teraz odpisuje. jak myslicie jest jakas szansa na powrot? Nie chcialabym zrobic nic glupiego, aby to posuc, bo gdzies tam wierze, ze moze uda sie. Jak teraz sie zachowywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz rady kogoś z boku..oto ona :OLEJ GO i znajdz sobie normalnego faceta.Tego kwiatu jest pół światu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci na nim zależy to spróbuj...Nie staraj sie jednak zbyt bardzo-zobaczysz czy jemu zależy.. Chyba że po spotkaniu stwierdzisz że do niczego Ci już nie jest potrzebny to go zostaw... Nie wchodzimy dwa razy do tej samej rzeki wiedząc,że jest brudna i niebezpieczna. wchodzimy do takiej,w której czujemy sie bezpieczne..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sobie dała spokój
jeśli chcesz mu dać szanse - zostaw otwarte drzwi, ale sama nie rób N I C poczekaj, nei odtrącaj, ale nie rób nic zupełnie - on chyba wie, że ma szanse, niech ją sam wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyitrwam
i wszystko zepsulam, chociaz nie wiem, czy zepsulam...spotykalismy sie od czasu do czasu, byl nawet sex, wiedzialam, ze zalozyl sobie konto na randkch, zamiescil nawet zdjecia, kiedy zaczynalam poruszac ten emat, twierdzil, ze to nie ma znaczenia, ze robi to z nudow...do mnie z nudow nie pisze:(, wczoraj bylam u niego na kolacji, zapytalam, czy moze usunac zdjecia z internetu, wpadl w taki szal, zaczal wrzeszczec, ze mysle tylko o sobie, ze w ten sposob stara sie udowodnic sobie, ze sie jeszcze do czegos nadaje, ale ze nie spotyka sie z tymi kobietami. Na koniec dodal, ze myslal, ze nam sie ulozy, ale jestem glupia i kazal mi wyjsc. Kto zwariowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka sdsd
pewnie to prowokacja, ale dziewczyny olewajcie takich co wam łaske robia z tego ze żyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, że jeszcze nas o radę pytasz, bo oczywste jest, że facet ma cię w d... a Ty się tutaj gimnastykujesz przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyitrwam
...masz racje, jestem juz wykonczona mysleniem z kim i o czymym pisze, zaczynam wpadac w jakas fobie na tym punkcie, ale brakuje mi sily, zeby definitywnie to zakonczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam weź się w garść i skup nad czymś innym, nauce/pracy/zdrowiu/relacjach rodzinnych/hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyitrwam
...a co ty sadzisz o tym jego randkowaniu? ( facet ma 53 lata, oczywiscie na portalu odmlodzi sie o dwa lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa siwieje, d... szaleje, tyle sądzę poza tym, szkoda mi czasu na sądzenie czegokolwiek o takim gościu Tobie też powinno ybć szkoda czasu na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×