Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sex_bomb_in_home

Jak idealnie umyć okna?

Polecane posty

Gość sex_bomb_in_home

Mój problem może wyda się Wam głupi, ale mam zawsze problem z idealnym umyciem okien. Chciałabym, żeby były kryształowo czyste ale zawsze są jakieś smugi, niezależnie jakiej firmy środków używam, czy czyszczę tetrą, flanelą, ręcznikami papierowymi czy irchą i żeby je usunąć muszę się nieźle namęczyć. Może Wy macie jakieś super sprawdzone, proste sposoby. Czekam na rady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po umyciu okien, juz na sucho, przecieram je gazeta. Taka zwykla drukowana. Np. wyborcza:) wtedy sie blyszcza i nie ma smug:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex_bomb_in_home
A no i jeszcze jedno. Od niedawna may w domu panele czym i jak je czyścicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam panele w korytarzu. kupilam takiego mopa antystatycznego i nim zbieram kurz. A do tego raz w tygodniu na wilgotno srodkiem do paneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex_bomb_in_home
kwasek: ale bajer z tą gazetą, działa, łłłłłłaaaaaaaaałłłłłłłłłłł!!!!! Dzięki wielkie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze zanim zabiorę się do mycia okien, przecieram szyby mokrą szmatka z płynem do naczyń. Później nie trzeba tak szorować, bo już są namoczone i wszystko ładnie schodzi. Ja zawsze myję płynem do szyb Ajax i wycieram ręcznikami papierowymi. Nigdy nie próbowałam tego z gazetą, ale wypróbuje następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Przerabiałam już wszystkie sposoby i zostałam przy najlepszym .Najpierw myję szyby i ramy ciepłą wodą z octem a potem przecieram zwykła wodą i scierką z mikrofibry do szyb z Lidla.Zostawiam wilgotne ,bez żadnego tarcia do sucha-po chwili szyby lśnią i nie maja żadnych smug.Polecam.Tanio i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa takie specjlane szmatki do
mycia okien . niby mozna nimi myc bez plynu..ale ja myje okna normlanie a potem na sam koniec przecieram ta szmatka moczona w zwyklej cieplej wodzie i nie ma zadnych smug!! dzieki temu mycie okien zjamuje mi o polwe mniej czasu. szmatki mozna prac wiec starczaja na b.dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa takie specjlane szmatki do
o wlasnie jacobs wypzredzilas mnie:P heh te szmatki mozna tez dostac w FM za 27 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa takie specjlane szmatki do
a jeszcze apropos gazety...tez kiedys to probowalam zastosowac i porysowalam sobie cale okno..dobzre ze tylko jedno...nie wiem co robilam zle ale ostzregam zeby uwazac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa takie specjlane szmatki do To nie możliwe abyś gazeta porysowała szyby, musiała być np. zakurzona itp, nie zarysujesz materiałem miększym twardszy, możliwe że od razu przeszłaś do czyszczenia a nie "spłukania" szyb ciepłą wodą, lub ....na szybach musiał być jeszcze kurz a nawet "drobinki" piachu...... no i masz szybę mat:). Najpierw woda ciepła a następnie denaturat + gazeta (np. Trybuna Ludu :)), to stary sposób na czyszczenie szyb, gdy nie było jeszcze tyle chemii do okien w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×