Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cassabbla nnka

za gruba na prace w sklepie

Polecane posty

Gość cassabbla nnka

No to moi mili, dzisiaj byłam w szumnie nazwanych delikatesach Freja .mam spore i solidne doświadczenie w handlu. Bardzo nieuprzejma wręcz wulgarna pani szefowa ;] przejrzała moje cv dokumenty po czym stwierdziła ze szuka pracownika na dział alkocholwy i stwierdziła ze nie dam rady gdyż jestem za gruba. Szok dla mnie tak nie dam rady? wątpię pracowałam na działach o wiele większych niż jej cały delikatesowy sklep wielkości osiedlowego sklepu i świetnie sobie dawałam rade gdzie zarówno pracodawca i ja byliśmy zadowoleni ze współpracy, Pani szanownej nie interesowało ani moje doświadczenie ani moje obycie z klientem umiejętność rozwiązań kryzysowych nic kompletnie potraktowała mnie jak krowe na sprzedaż do cholery nie pszyszlam ani na casting dla modelek ani na wybory mis tylko do pracy spokojnie zgodziłabym sie pracować za mniejsze pieniądze ale z gory zosta;lam skreślona .Szefowi głównemu delikatesow Freja gratuluje zatrudnia kierowniczki chyba ze owa pani jest tam głównym szefem w takim razie proponowałabym Sie nauczyć kultury i obycia bo pod względem chamstwa ma u mnie 6 Generalnie śmiać mi sie chciało jak stwierdziła ze pod względem dokumentacji jest ok no jest bardzo pracowałam na działach i kasach w 3 największych marketach w moim mieście wiec przychodząc do spożywczego na pewno mogłabym wnieść trochę uśmiechu i milej obsługi klienta ale cóż nie jestem modelką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska to
dno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassabbla nnka
wiecie co zdolowala mnie ta sytuacja jeszcze nigdy w zyciu nikt mi tak nie dowalil ale przynajmniej ja jestem ladna choc z aspiracjami na pączka;d niestety pocieszam sie ze z jej uroda i sposobem bycia msiala miec zalosne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może stoisko na alko jest ciasne i byś potrącała butelki? :P Jeśli nie, to chamska była, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassabbla nnka
bez pszesady jak sie na kase miescilam to i butelek bym nie postrącala ale moze myslala tak jak ty w takim razie gratuluje nie nie moja droga nie jestem potworem jestem czlowiekiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz prawo napisac zazalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedia
no takie zycie posrany kraj, a wlasciwe ludzie oczywiscie nie mowie o wszystkich, bo bywaja tez normalni szefowie, ale dlaczego tak rzadko to sie zdarza?! mnie kiedys nie chcieli przyjac do sklepu z plytkami kuchennymi/lazienkowymi, bo mialam tylko mature :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassablannka
Jedenasta jedenaście no sory ale na dzis mi starczy to nie wybory mis to sklep nie nie mam chorobliwej otylosci umiem stac po 8 h na nogach;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassablanka
Jedenasta jedenaście sorka jestem troche zaskoczona i rozgoryczona ja tez do tej pory pracowalam i mialam wspanialych pracodawcow a to monstrum co dzis spotkalam koszmar no koszmar;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze alkoCHol nie istnieje :P Po drugie- niechlujstwo w twoim poście mnie przeraża...wiesz co to znaki przestankowe? Jeśli tak samo wyglądasz jak piszesz to sorry....nizaleznie od tego, czy jestes chuda czy gruba to bym cię nie zatrudniła:P Po trzecie -skoro taka byłas zadowolona i dawałas sobie rade i twój pracodawca był tak tobą zachwycony - to czemu zmieniałas pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci mówię że pewnie
jesteś w typie męża owej szefowej i ta z góry sie ciebie pozbyła, bo by ja zazdrość skręciła, jakby jej stary ślinił sie na twój widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cassablanka może babka wychowana na cosmopolitan i takie tam więc szuka modelki do pracy. Po za tym to wyobraź sobie ze jeżeli nawet by cię zatrudniła, to taki kawał suki jak ona pewnie nie umiliłaby ci pracy tam. Więc szukaj pracy u takich co nie czytują cosmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassablanka
ale brednieeee idz wyzywaj sie gdzie indziej ok? naprawde zalosne zalosne kazdemu sie zdarza pomylka no ale ty moja krolowo jestes nieomylna prawda;d sytuacja zyciowa dlatego odedszlam z poprzedniej ;d jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgdhyju
to schudnij zamiast sie uzalac, tka prawda ze szczupli sa chetniej zatrudniani bo czy gruba , zapocona, dyszaca sklepowa to dobra wizytowka sklepu? bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vfgdhyju - zamknij ryj :o sklepowa to sklepowa, lepsza grubsza, a nie taki anemik, co ledwo podniesie skrzynkę z towarem i już się zmęczy :o Dziwi mnie postawa tej rzekomej szefowej, straszna krowa, u nas w sklepach panie wszędzie są przy sobie i nikomu to nie przeszkadza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassablanka
vfgdhyju ty urodą nie grzeszysz i zyjesz grubas pojecie wzglednenie narzekam jestem akceptowana przez znajomych przez narzeczonego nie musze pracowac ale chcę :) widzisz powiem ci wiec jedno ty chamie;] zanim gruby sie zeschnie to chudy zdechnie a i owszem na pewno zaczne pracowac nad sobą dobra motywacja na jedno ale hmmmm nie jestem zapocona o dziwo a znam anorektyczki ktore zapocą sie szybciej odemnie zadyszą tez pozdrawiam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnghnjuy
hahahaa, uroda grzesze w przeciwienstwie do ciebie, grubasie i nieuku owszem, ja tez widuje takie sklepy, zwykle osiedlowe spozywczaki gdzie sa za lada stoja spocone grubaski, ohyda relikt prl-u dzisiaj w pracy z klientami dobra prezencja jest niezbedna wiec czy ci sie podoba czy nie, jako grubaska oblesna robisz paskudny PR sklepowi oczywiscie dla ciebie jak dla kazdego paszteta, sa albo grubasy albo anorektyczki, normalnych kobiet juz nie ma, pewnie, pocieszaj sie ze kazda chudsza do ciebie to anorektyczka, i na pocieszenie skocz po jakies chipsy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z poprzedniej pracy odeszla
bo sie pewnie nie miescila juz w stanowisku kasowym w markecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kiedyś w Krakowie widziałam tak śliczną, zadbaną i ładną grubaskę, że aż się za nią musiałam obejrzeć :) Gwoli jasności - jestem 100% heteroseksualistką. Więc zejdźcie z łaski swojej z cassablanki. Poza tym - po co ma ładnie i składnie pisać, skoro ma pracować jako sprzedawczyni? Rażących błędów nie robi, więc nie można jej zarzucić, że jest głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassablanka
Wysza szkoloa nauk Spolecznych Socjolog . biegle niemiecki angielski hiszpanski.Akademia sztuk pięknych z wyroznieniem, dziekuje panie nieuku czipsow nie jadam mam dietę nie nie pracowalam na kasie zenująca istoto ale w obsludze klijenta waze 86 kg przy wzroscie 187:) tyle co do nieuctwa, przykro mi robie literowki i nie przywiazuje uwagi do pisania poprawnie na kafe wybaczcie a wlasnie jutro ide na kolejną wlacicielka powiedziala ze nie gabaryty swiadczą o czlowieku ty cos tam zapewne masz sam aspiracje na pączucha powiedz nam slonko co ty w zyciu robisz poza samotnymm spedzaniem wieczorow na kafe i dopierdalaniem kazdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w obsludze kliJenta
to ty chyba w burdelu dla grubasow mozglas pracowac nieuku :O to ze piszesz niechlujnie tylko o tobie swiadczy, to ze wazysz niemal 100 kg tez :O mgr z bledami ort na poziomie podstawowki, czyli nic niezwyklego w naszych czsach gdzie dyplom Wyszej szkoly tego i owego moze miec kazdy, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassablanka
tobie chyba kogos w zyciu brakuje serio wspulczuje temu nademną :) naucz sie czytac nieuku pozdrawiam i znikam polsko ziejąca nienawiscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casablannka
i jeszcze jedno tlumoczku to ze jstes za pomaranczowym niciem nie znaczy ze jestes anonimowy pamietaj;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfredka
Jaka byś gruba nie była - babie brakuje kultury. Można powiedzieć, że już się kogoś znalazło, można przynajmniej zajrzeć do cv, a nie tak w twarz powiedziec "za gruba jesteś". Ja bym jej powiedziała "ja mogę schudnąć, ale z pani facjatą to tylko chirurg plastyczny sobie jeszcze moze poradzić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawaaaaaaaaa
co za idiotka - to sie powinno gdzies skarzyc!!!!! do sadu z taka !!!! wrrrrrrrr rozumiem ze sa zawody (modelka czy cos) gdzie wyglad jest na 1 miejscu - - ale w sklepie? no co za babsko !!!!!!!!! ale dla krzykaczy: ja waze 90 kg i zdobylam prace gdzie byl podpunkt jak byk: "miła aparycja" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperskijestem
po jaki chuj zakladasz idiotko te topiki.ty sie weż w łeb pieprznij,to ci na zdrowie wyjdzie,bo ty nie z tuszą,tylko z głową masz cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×