Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ninka22

ROZMOWA KWALFIKACYJNA

Polecane posty

Gość NeNa25
''co pani wie o naszej firmie''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo po rozmowie
godzine temu wróciłam z małego "przesłuchania" : - jak pani widzi siebie za 5 lat (zawodowo i prywatnie) - jakie cechy podobaly mi sie najbardziej w moim bylym szefie .... to mnie rozwaliło... szkoda ze o złe cechy nie zapytała :p miałabym więcej do powiedzenia - jaki był mój najlepszy i najgorszy dzień w pracy - jakie sa moje najlepsze cechy - jakie są moje najgorsze cechy - jakich cech nie lubi pani u innych / jakie cechy sprawiają że z kimś się gorzej bądź źle pracuje - co powiedziałby o mnie mój przyjaciel :p - co jest ważniejsze praca czy pieniądze :p - dlaczego mielibysmy zatrudnić akurat panią i jeszcze pytania na które nie musiałam udzielic odpowiedzi i które oczywiscie nie maja zadnego wpływu na ich deyzje: - czy ma pani męża - czy ma pani dzieci - czy jest pani obciążona kredytem i tak stres mnie zeżarł więc pewnie nie zadzwonią ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo po rozmowie
coco jumbo i do przodu :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrwerwerwesdf
Powiem wam, ze te pytania na rozmowach kwalifikacyjnych sa zalosne, mozna je porownac do rozmowy przez chat z obca osoba tylko tyle ze tu masz wiekszego stresa, ja arz bylem na rozmowie, byl to jakies koles co myslal ze jest niewiadomo kim, pedal jebany, jakis menager. Ja uwazam ze najwazniejsze to byc szczerym i jak np. pyta ktos Ciebie co Ci sie podobalo w Twoim szefie a nic Ci nie podobalo , bo np. mozna w wiekszosci przypadkow powiedziec, ze szef dba tylko o sibie to tak Trza powiedziec! Cholera jebac tych pracodawcow, najlepiej samemu zalozyc se firme i dbac o siebie a nie o szefa jebanego. Tyle w tej rozmowie. bez szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież rozmowa kwalifikacyjna jest właśnie po to, żeby kandydata lepiej poznać, więc nic dziwnego w tych pytaniach nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam to w dupie
no sorry ale powinni pytać o pracę a nie życie prywatne , o byłą pracę też nie powinni pytać bo gdyby było ok to normalne ze nikt nie szukałby drugiej. Poza tym pytają często o osobiste sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka nocna-23
ja chyba nigdy nie znajde pracy bo juz na sama mysl o rozmowie mam ochote zemdlec. bylam na jednej-pytania typu takiego jak napisaliscie, wtedy nie czytalam nigdzie o rozmowach i nie spodziewalam sie takich pytan, za kazdym sie zacinalam i strzelalam buraka, poprostu porazka totalna a ja jestem na dodatek niesmiala. to bylo najgorsze przezycie ostatnich lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaddzias
byłam kiedys na rozmowie w banku i pani spytała sie mnie jakim bym chciała byś zwierzęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co odpowiadacie na głupie
pytania?? j.w np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×