Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coco_Chanel

????????????????????

Polecane posty

Witam W tym miesiącu mam jakiś mega zakręcony cykl i szukam kogoś kto pomoże mi go zinterpretować. Na początek dodam, że jak zaczęła mi się @ to temperatura utrzymywała się na poziomie z fazy lutealnej. Potem spadła na chwilę i znowu sie podniosła. Temperatury w tym cyklu przedstawiają się następująco: 1dc - 36,9 2dc- 36,9 3dc- 4dc- 36,8 5dc-36,7 6dc-36,7 7dc-36,9 8dc-36,8 9dc-36,8 10dc-36,7 11dc-36,7 sluz płodny 12dc-36,8 śluz płodny 13dc-36,8 śluz płodny 14dc- śluz płodny 15dc-36,8 16dc-36,8 17dc-36,8 18dc-36,7 19dc-36,8 20dc-36,8 śluz płodny 21dc- 36,8 śluz płodny 21dc-36,8 śluz płodny 22dc-36,5cśluz płodny 23dc-36,6 śluz płodny 24dc-36,87 śluz płodny 25dc-36,8 śluz płodny 26dc-36,71 27dc-37,01 28dc-36,77 29dc-36,81 ból w krzyżu 30dc-36,75 ból w krzyżu 31dc-36,82 ból w krzyżu 32dc-36,88 ból w krzyżu Dzisiaj jest mój 32 dc Dodam, że ostanie cykle były 31 dniowe. W miedzyczasie zmieniłam termometr na MIcrolife, ale przez kilka dni kontunuowalam pomiar dwoma termpmetrami ( wyniki się pokrywały) a pomiar zapisuję z Microlifa :-) tan cykl jest jakis dziwny. Nie ma skoku temp i w ogóle temp jest wyższa niż w poprzednich cyklach nie wiem co to może być. obstawiam cykl bezowulacyjny, ale czy w takim wypaku normalnie dostanę @. Teoretycznie powinna zacząć się dzisiaj ale się na to nie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to ciąża
hmmmm, u mnie pierwszym objawem ciąży był ból krzyża, a piersi nie zabolały ani razu i nie zmieniły wyglądu, teraz jestem w 8 m-cu i piersi tylko trochę większe, nie ma żył itp., nie bolały i nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to była ciąża to bardzo bym się ucieszyła, ale nie chcę się łudzić....w tym miesiącu nie miałam niestety owulacji, tak mi się wydaje ponieważ nie było skoku temp, ale też podczas ostatniej @ tempeatura nie spadła mi do poziomu sprzed poprzedniej fazy lutealnej....ehhh..już nie wiem co o tym myśleć @ powinnam dostać dzisiaj i widzę, że na pewno jej nie dostanę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ja zrobic mam.. pomocy
wedlug mnie to cykl bezowulacyjny.. skoku temperatury tez tam nie widze.. zastanawiam sie czy aby napewno dobrzemierzylas temperature.. tzn o tej samej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska D D
A kiedy ostatnio współżyłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatrę mierzę zawszeo 6.45 przed wstaniem z łóżka i wpółżyjemy również codziennie, lub co 2 dzień przez cały cykl ale jak już zauważyłyście nie było skoku, i to mnie martwi, bo eg mnie to wyklucza możliwość ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska D D
No to może zrób test ciążowy? Nie wiem czy coś wykryje, ale zawsze to jakieś rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do poniedziałku. Jak nie dostanę @ to zrobię test, jak bedzie negatywny to wybiorę sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia__dobra__rada
wydaje mi sie, ze to cykl bezowulacyjny, ale z drugiej strony ten sluz, tazke albo rybki albo akwarium rybki - cykl bezowulacyjny akwarium - ciąża zalezy co wolisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam 36 dc i dalej nie mam okresu hmmmm..........???????????? od tygodnia bolą mnie plecy w okolicy krzyżowej, ale ani piersi, an i podbrzusze mnie nie boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest poniedziałek
test miałaś robić. beta już dawno by dała odpowiedź. co do bóli i innych objawów to co kobieta to inne odczucia. więcej- co ciąża to inne, bo koleżanki inaczej czuły się przy pierwszym, inaczej przy 2 dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że miałam robić, ale dzisiaj mam wolne i jeszcze z domu nie wychodziłam. :) |Po południu pędzę na zakupy to kupię przy okazji test - zrobię albo dziś wieczorem, albo jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd mam to wiedzieć
a cożesz się tak uczepiła tych bóli piersi czy podbrzusza ??? test nie, beta nie, to czekaj dalej, szkoda ci tych paru złotych na betę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd mam to wiedzieć
przy wczesnej ciąży test z moczu robi się rano !!! z porannego moczu! po za tym może nie wykryć kilkudniowej ciąży, a beta ci wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież napisałam, że zrobię test ( a swoją droga ja już tyle kasy na testy wdałam,że hoho :) ) chodzi mi tylko o to, że w tym cyklu nie maiłam wyraźnego skoku temperatury, i chciałam wiedzieć, czy może na forum jest jakaś babeczka, która miała podobnie i była w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×