Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justynka28

5 tydz. ciaży a na usg nic nie ma

Polecane posty

Gość raz na razie
no tak teraz juz mi kompleksy zarzucisz. Człowiek najlepiej powinien słodzić to wtedy jest cacy a jak powie cos co moze być bardzo realne to juz musze byc stara brzydka zakompleksiona porzucona i Bóg wie jeszcze jaka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie pocieszanie
też jest złe bo najgorsze co moze byc to wzbudzic w czlowieku złudną nadzieje a potem bolesny upadek...choć autorce zycze jak najlepeij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka...............
dziewczyny, przestancie z tymi kijankiami. toz to dziecko jest, a nie zadna kijanka czy fasolka. jak tak mozna? jestem w ciazy, a w zyciu bym tak nie nazwala swojego dziecka. w 5tc moze byc nic nie widac. ja jestem przykladem. najlepiej powtorzyc bete tydzien po wczesniejszym badaniu. powinna miec kilka tysiecy jesli ciaza sie rozwija. 7tc najlepiej isc na usg, bo wtedy juz bedzie widac, czy w jajku jest zarodek i czy bije serducho. zycze spokoju autorce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi obumarla w jajniku
poszlam do ginekologa, powiedzial mi ze jestem w ciazy, a ze w jajniku mam tzw. potworniaka, taka torbiel. urodzilam dziecko, a potem okazalo sie ze ten potworniak to obumarły zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli by byly blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dokladnie
to byla blizniacza ciąża. a co nalepsze testy pokazały ją dopiero w 3 miesiacu. krew ani plytkowe nie pokazywały wcale. jak sie dowiedziałam ze bde mamą, zostało mi juz tylko 6 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze idz jeszcze raz na bete
jak rosnie to pewnie niedługo pecherzyk sie pojawi. lekarz odrazu by ci powiedział ze cos jest nie tak, że to pewnie ciąza pozamaciczna. a jak zdiagnozowali torbiel? jako co? u mnie jako zbitek śmieci, włosy , zęby - teratoma potworniak, co sie często zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie na zapas
tu są na forum zwykle dziewczyny, nie ginekolodzy, nie specalisci, a pamietaj ze kazdy przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliko
Lekarz na USG może zobaczyć ciążę dopiero 4 tyg. od poczęcia czyli 6 tyg. od ostatniego cyklu miesiączkowego (OCM)...bicie serca od 7 tyg. OCM - czyli 5 od poczęcia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina1980
wszystko zalezy od sprzętu jakim dysponuje lekarz ja tez jestem teraz w 5 tygodniu i usg mam ustalone dopiero na 25.09.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×