Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkk888888

Co możejej być?Jak namówić te osoby by poszla do lekarza?ona wali to!!!

Polecane posty

Gość kkkkk888888

OD dawna bóle w mostku na wysokosci przełyku..bóle te nie wystepuja ciagle ale tylko czasem podczas jedzenia i najbardziej rano podczas pierwszego posliku oraz w nerwach...jedzenie wtedy staje tej osobie w przelyku i nie przechodzi dalej i tak ociera tam.. kiedy mówie jej ze to cos nie tak..to ona sie smieje i mowi ze to normalne na bank bo powietrze polyka wiec to normalne wg niej ze tak boli..chore tłumaczenia..oprocz tego ciagle zgagi i i gula w przelyku oraz bole brzucha wielkie po [posiłku..i odpluwanie co rano plwociny! co robic trzeba by ta osoba zrozumiala ze musi isc do lekarza najgorsze ze cos tam w mostku w przeelyku jest nietak skoro tak jedzenie ciezko przechodzi i boli,..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zielonego pojęcia co to może być. Proponuję sprawdzić zwykle przytrafiają się polipy, powiększone migdałki, narośl na tchawicy, refluks, helikobakter pylogi, gronkowiec Do laryngologa i to biegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej do gastrologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkk888888
ja robie wszystko juz..ale tej osoby nie da sie namówic na wizyte lekarska bo boi sie ona gastroskopii .. kiedy mowie ze musi isc do lekarza smieje sie zebym n ie przesadzala..nie stosuje diety..je surowa cebule mimo ze to przelyk niszczy..je majonezy,chipsy..pije piwo ..ma w dupie wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On czy Ona Mam pomysł Powiedzą że poszukasz innego/ą a co po co męczyć się z chorym podobno działa jak lekarstwo "wymienię Cię na lepszy model"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×