Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania98767

19 letnia dziewica?

Polecane posty

Gość ania98767

mam 19 lat, wlasine rozstalam sie z chlopakiem ale nadal jestem dziewicą. czy to dziwne? nienormalne? czuje sie troche nieswojo kiedy wokół mnie pełno szesnaastolatek które sa już po swoim pierwszym stosunku a nawet wielu wielu wiecej.. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna22
czuj się dumna. w tych czasach to rzadkość. z tych 16tek nigdy nie będzie szanujących się kobiet! a przed Tobą wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grypa odbytowa
bożesz, jak mogłaś. musisz się zgłosić do konkursu na cudy swiata, a wyprzedzisz mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 20 i tez dziewica
jestem... z chlopakiem jestem juz rok, ale mowi ze poczeka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania98767
a co z chłopakami? odnosze wrazenie ze niestety wiekszosc z nich przy pierwszym zblizeniu bardziej entuzjastycznie reaguje na dziewczynę z jakims juz doswiadczeniem... polozna22 - dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierpapier
ja tez mam 19 lat i nie czuje sie dziwnie bedac dziewica co za pomysl jestem dziewca jaki wstyd !!!! boze jakimi kategoriami myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierpapier
poznalam faceta niedawno powiedzialam mu ze jeszcze tego nie robilam a on z podziwu nie mogl wyjsc ze takie laski istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania98767
zglosilam sie ze swoimi watpliwosciami a nie po to aby wyglaszac swoje opinie... wiec moze zamiast naskakiwac na mnie po prostu to uszanuj (chyba moge nie byc pewna?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna22
faceci z reguły dużo gadają na temat seksu. A jak przyjdzie co do czego to nie wiedzą za co się zabrać gdyż te dziesiątki ich partnerek to po prostu chusteczki higieniczne co noc. ot cała prawda. Normalny facet bedzie dumny że jesteś dziewicą, że to własnie jemu oddasz się w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania98767
a z chłopakiem rozstalam sie chyba własnie dlatego.. nie chciał powiedziec wprost ale wydaje mi sie ze nie odpowiadalo mu to ze musialby troche na mnie poczekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś
chyba nie normalna... kto by z Tobą wytrzymał jak nie dajesz... A do koleżanki co niby jej chłopak czeka na to aż bedziesz gotowa.. czekaj czekaj, a ona na boku puka inne ze aż miło a głupia jego czeka czeka i nic z tego Wiesz ile lasek tak czekało? i mogło czekać aż do śmierci? Kochaniutka on za żadne skarby i tak ci nie powie ze bolcuje cos na boku... a ty wierz.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania98767
mam pytanie, jestes chłopakiem czy dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna22
dajcie spokój, co za glupoty opowiadacie. jak mężczyzna nie szanuje wartości kobiety to po prostu nie jest jej wart. bolcuje chyba własną dłoń, zmieniając co raz prawą na lewą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 'Jesteś' ojj uwierz, na świecie są jeszcze szanujący się - i swoje partnerki - faceci. Przykro mi, że Ty sam/a nie miałeś/aś okazji się z tym spotkać, co można wywnioskować z Twojego toku myślenia (po tym co pisałeś/aś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania98767
polozna i nana jestescie boskie :) dzieki, teraz czuje sie juz lepiej :P wiem, ze warto "sie zachowac" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna22
dzięki dzięki ;-) taka jest prawda, że nie ma się co z tym spieszyć. Może to zaważyć na całym Twoim życiu. Szanuj siebie i swoje ciało, bo czasy są cieżkie hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×