Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bonareczQQQa

praca w ch bonarka w krakowie

Polecane posty

Gość bonareczQQQa

jak starac sie o prace w ch bonarka???? przez wysylajac CV przez neta??? jest ich bardzo malutko... gdzie reszta??? osobiscie mozna gdzies zaniesc te nasze cv??? by trafilo do ch bonarki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmbvczxgh
tez jestem ciekawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba obserwować pojawiajace sie na portalach ogłoszenia .Co jakis czas sie pojawiaja .Sama wysłalam aplikacje na 4 ogłoszenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Lulu
Hej, od kilku miesięcy szukam pracy, obserwuję ogłoszenia i dziwi mnie właśnie, że praktycznie nie ma ofert do Bonarka City Center. A otwarcie już niedługo! Dziwne dziwne. No nic czekajmy cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilkjiiejs
Wiekszość sklepów ma już pracowników. odbywa się to przez tzw wewnetrzne ogłoszenia. Trzeba zobaczyć jakie sklepy mają się otworzyć i jechac do nich np. do galerii krakowskiej i tam pytać. Na kilku sklepach już są szkoelnia nowych pracowników do bonarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vghkv
Jest ich tak mało ponieważ dobrze płacą i nikt nie chce odchodzić z pracy....no chyba , że zostanie zwolniony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Bonarce w Krakowie, czasami widuje tam ogloszenia o prace, ze kogos szukaja. Natomiast chce przestrzec klientow w Bonarce w Krakowie, ktorzy robia tam zakupy, ze zagrozenie tam stanowia menele i cpuny tam urzedujacy. W Auchan w Bonarce w Krakowie laza za klientami takie cpuny, gadaja cos. ja uslyszalam ze mnie nie wezma. Albo mlode nacpane laza za klientami, cos im proponuja? Na pietrze w tejze Bonarce w Krakowie mloda nacpana chodzi za klientami, zaczepia, gada cos ze maja tyle sily. Ta patologie powinna ochrona wyprowadzac ze sklepu bo stanowia zagrozenie dla trzezwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×