Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

ZS, u kompa nie poznam czy blefuje...:) A tak poważnie wszelkie gry i zabawy podobają mi się na żywo. Mają swój klimat. Komp mi tego nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
w chińczyka w warcaby w wojnę też się da? można by przy okazji docenić swoją dobra pamięć wspominając czasy letnich kolonii z podstawówki oraz wycieczek autokarowych z liceum i studiów (jestem z pokolenia, które swoją pierwsza komórkę posiadło już "po" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"ciagne trojzab " x któremu Neptunowi ukradłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy nie kradna tylko pozyczaja na czas nieokreslony ale trojzab z tym, tracilam cos? czy oszczepy mnie slysza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"można by przy okazji docenić swoją dobra pamięć wspominając czasy letnich kolonii z podstawówki oraz wycieczek autokarowych z liceum i studiów" x Pominęłaś gimnazjum, co niejako z automatu poniekąd wyjawia Twój wiek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
poniekąd tak, rocznik 1985 w zniż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"damy nie kradna tylko pozyczaja na czas nieokreslony" x wiem, że w eufemizowaniu jesteś tak samo dobra jak w ironizowaniu, ale ZS być może się ucieszy, ze może się ucieszyć ;) xx "ale trojzab z tym, tracilam cos? czy oszczepy mnie slysza? " x zainteresowanie białą bronią u damy przywołuje np. myśl, ze dama tęskni za pojedynkami czasów sprzed popularyzacji broni palnej, a zatem można tu mówić o epoce pełnego średniowiecza, rycerzach i wybrankach ich serc. I tu coś nowego o Tobie, czizas - z romantycznej strony Cię nie znałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i miales racje MS, nie da sie grac w bierki w necie, a szkoda bo mam pewna reke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
a tę łopatkę jak się nazywało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nazywalo sie, po prostu trzeba bylo wyjac ze stosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
wyjmowanie pamiętam, nienazywanie zapomniałam, czyli może jednak niesłusznie oszczędzam na lecytynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas wczoraj no i miales racje MS, nie da sie grac w bierki w necie, a szkoda bo mam pewna reke x Mam koszulkę z napisem "wiem, miałem rację";) A na plecach "jestem skromny";) xxx "a tę łopatkę jak się nazywało" Wiosło:) Jeszcze był bosak, harpun, oszczep i trójząb:) Ale punktacji teraz nie pamiętam, najwięcej za trójząb (chyba 25, pozostałe 15, 10,5), najmniej za oszczep (1). Bosak był mój ulubiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
bolec przy nabrzeżu, więc beż żadnego wysiłku macie zapewnione wilgotne śrdowisko. Albo to sprytne, albo mało ambitne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
no w sumie, ZS ale czego się spodziewać po zdeklarowanych, obkisielowywanych leniach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Drugą osobą to w tym wypadku forma bezosobowa mam nadzieję? Bo w przeciwnym wypadku pozycję się jeszcze spłoszona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no to cumujmy" x Jeszcze 21 salw powitalnych, jak przystało na głowę państwa;) Ale dzisiaj na stanie jest tylko trzech trapowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
to tak - pisałam o frmie bezosobowej analogicznie do angielskiego, gdzie można powiedzieć "sometimes you can meet interesting people here' oraz miałam się poczuć spłoszona, ale w sumie mogłam dodać, ze swoją pozycją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
ups teraz chyba naprawdę muszę udać płochliwą i dac nogi za pas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
zrob to co musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
To teraz poproszę chlebem i solą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×