Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Wspominałaś coś o piątej klepce, kiedy pytałam o Twój nick. Pamiętam Cię. ;-) Chleba nie mam, ale może być sól i tequila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wspominałam. Powiedziałam tylko że nie na "s", no chyba że uznamy go z stary jak świat. Więc tylko Twoje "pamiętanie mnie" się zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
no wreszcie:-) ile mozna to ciagnac, ale przyznaje, powstrzymywalas sie mocno przez ponglish :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn oczywiscie mam na myśli czarm i generalnie ten no, imidż, bo wspomnieć o polocie trochę się obawiam - ludzie mnie tu jeszcze pamiętają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś chyba, coś jak "piąte koło u wozu" i to mi dało do myślenia. Tak czy inaczej znikam. Wcale nie zależy mi na tym żeby drażnić Pana autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jaki show podpieprzyłem?" x Wiem ze chcesz dobrze, ale w tym wypadku udawanie że rozumiesz wszytko dosłownie masz za słabo "sprzedane" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udawanie że rozumiesz wszytko dosłownie masz za słabo "sprzedane" x Bo to już późno było, poza tym szukałem jakiegoś tematu dla siebie i w ogóle to zawsze jestem bardzo dosłowny i tej wersji będę się trzymał, o! Tym bardziej w kontekście asystenta, dyszącego mi na szyję!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
słodko się tłumaczysz, MS szkoda że serduszka już się jakby nieco zdewaluowały, nie mam czym tej słodyczy zilustrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
ms, generalnie to taki slodziak (z pazurem), przy mnie w sensie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
Też bym chciała być słodziakiem z pazurem, najlepiej samodzielnie, bez konieczności znalezienia się przy Tobie, ZS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Też bym chciała być słodziakiem z pazurem" x Starożytni mawiali "where there's a will, there's a way", a zatem cóż stoi na przeszkodzie?;) Może wcale nie masz takiej will, żeby znaleźć way?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
ZS, czy Ty przypadkiem nie próbujesz mnie tu jakoś sobie podporządkować, włączyć do teamu "swoich ludzi" lub coś w tym stylu? Bo jeżeli tak, to wiedz, że nie pójdzie Ci łatwo, mam dużo estymy dla indywidualistów ;) x MS, znam to powiedzenie "starożytnych", ale co z tego skoro charakteryzuję się też sporą dawką sceptycyzmu wobec - jak je nazywam -pocieszających sloganów dla tych, którym ten świat ma mniej do zaoferowania. I nie żebym siebie zaliczała do wyżej wspomnianych, odnoszę się do tych hasełek, co to twierdzą, ze możesz wszystko, i że marzenia się spełniają, i że nie ma tego złego oraz karma wraca. Czasem tak jest, a czasem nie. Jak ze wszystkim na świecie. Jedno tylko jest pewne, ze lepiej być zdrowym i bogatym niż chorym i biednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, Jarmuzek ma konkurentkę w lekceważeniu zasad interpunkcji. Z tym ze ja się właśnie spowiadam, proszę o pokutę i postawiam poprawę (ktoś wie, czy żałować za zaniedbanie też muszę?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, teraz daje się chyba gwiazdki - od 1 do 5. I nie bez przyczyny o tym pisze, bo skoro nikt mi nie oferuje gwiazdki z nieba (zapewne wiedząc, ze w moim wieku ten bajer nie przejdzie), to chociaż taka namiastkę bym.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxvv, karma zawsze wraca, ale dla odmiany od pociesznych hasełek polecam Prawa Murphy'ego:) Rewelacyjna lektura, a najlepsze w niej stwierdzenie to "Murphy był optymistą":) Idę na kisiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×