Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to może być

co to moze być, maleńkie czarne kropeczki???

Polecane posty

Gość co to może być

od jakiegoś czasu codziennie albo prawie codziennie znajduje u siebie w domu na jesionowym parkiecie maleńkie czarne plamki,występują np po 20 w takich skupiskach czarnych kropeczek?? nie ma tego dużo ale jedno dwa skupiska zawsze gdzieś tam dojrzę.Jak wezmę mokrym palcem albo ścierką to da się to rozmazać i nic nie widać? ale skąd to się bierze to nie mam pojęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno kosmici
wylądowali,lepiej się zabezpiecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy te kropki sa w rogacg poko
pokoju? bo jesli tak to zobacz po katach, moze muchy ci S:R:A:JA albo pajaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to może być
tak kosmici to na bank tylko ciekawe skąd ;) :P :D tez myślałam że to muchy ....to jest na srodku pokoju albo przedpokoju,chyba to muchy ale jakoś sama nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gówienka much
trzeba sprzątać w domu aha - jesli możesz to kup tzw muchozol, wypsikaj chatę i wyjdź na 2 godziny zobaczysz ile trupków będzie. Muchy często się czają - serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to może być
co do sprzątania to akurat jestem tak przewrażliwiona że sprzatam dzień w dzień tzn codziennie odkurzam i myję podłogi,dlatego mnie te kropeczki zaczęły denerwować,tym bardziej że mamy nowy dom i nowe podłogi i zaczęłam się zastanawiam co to może być...jak to sprawka much to mnie uspokoiłyście ;) z tym muchozolem to dobry pomysł ale mam małe dziecko i nie chcę ryzykowac z taką chemią :O no nic trza myć i czekać aż muchy pójdą spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×