Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dffdff

czy znacie kogoś kto wygrał w RMF?

Polecane posty

Gość gość
Ja gram od kilku lat...ostatnio okolo 16.30 zadzwonił do mnie nr.prywatny...nogi sie podemną ugiely jak usłyszałam tu radio...Puls,jesli chcesz zeby Zygmunt Chajzer do Ciebie zadzwonił wyślij sms na nr. :) :) :)Już myślałam,że to z Rmf fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTk
a skąd taka pewność, że Ci co tu piszą, że ktoś wygrał czy wygrałem nie są to ludzie z RMFu np. z marketingu, którzy mają za zadanie dbać o dobrą opinię w necie. Kiedyś byłem rekruterem w firmie i takie sztuczki się robiło, pisało treści że firma jest OK itp., czy usuwało za pozwoleniem firmy internetowej treści od niektórych niezadowolonych kandydatów czy pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ... Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzycie bzdury. Ktoś by w końcu pękł ze ludzi oszukują. Jedna osoba czy dwie dziennie wygra cokolwiek a w pl jest 35mln ludzi. Poza tym nigdy w życiu bym się nie przyznała że wygrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestescie tłoki.. Czytajcie regulamin konkursowy ze zrozumieniem.... pisze jak Byk cyt. "Czy nieopłacony abonament radiowo-telewizyjny spowoduje, że nie będę mógł odebrać nagrody w loterii? Nie, to nie ma wpływu na udział ani odbiór nagród w Zimowej Loterii RMF 2016. Wydanie nagrody nie jest uzależnione od zapłaty abonamentu RTV. Abonament radiowo-telewizyjny dotyczy jedynie mediów publicznych. Audiotex Polska sp. z o.o. jest podmiotem komercyjnym i z abonamentem radiowo-telewizyjnym nie ma żadnego związku." Dziekuje wszystko wiecie.. ja tam wierze w wygrane.. z moich okolic gość wygrał 400 tys zł. więc.. jednak cos w tym jest. Pozdro! i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygram
Ja też gram.i wierze ze wygram.Iwonka Bydgoszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja wygrałem 5 tysięcy w rmffm i elegancko wypalacili bez problemów. Co do abonamentu to pisze w regulaminie że nie jest to wymagane. Także warto wysyłać smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeśli mam numer na kartę, a nie w abonamencie to nie mam możliwości wygrania? Nigdzie nie mogę znależć tego w regulaminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj wygralam 8 tys.w rundzie dodatkowej.A jednak mozna....warto bylo wysylac sms.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooder
Wygrałem w zeszłe wakacje zestaw przyborów kuchennych w RMF (dość sporej wartości)- wszystko ładnie i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wygrałam 2 lata temu w grze w sejfy uparłam się na sejf i wygrałam 3 tys zł. A mogłam więcej. Pieniadze dostalam przelewem.Takze jestem żywym dowodem na to że można wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukany Oszukany
Nie znam nikogo kto wygrał w RMF RM. To jakieś oszustwo i wyciąganie pieniędzy! Wysyłam smsy już kilka lat codziennie, zainwestowałem w to kilka tysięcy złotych i NIC! Tylko straty! Uważajcie, jak wchodzicie w tą niby "grę", bo to są niekończące się lata wyrzuconych pieniędzy na śmietnik! Dziwne też, że nigdzie nie ma wątków na ten temat, a na pewno więcej takich oszukanych jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego wuja wczoraj zadzwonili ale nie odebral i stracil szanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego numeru dzwonią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjusta
Oszukują.Mój mąż też gra i nic i też nie znam nikogo kto wygrał.Ludzie są podstawieni ci co wygrywają!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wygrałam ... nie z RMF a z Zetki ... nie Gotówkę a voucher do biura podróży o wartości 5 tys złotych. Przekazanie nagrody bez problemu (podatek opłacony przez Rafio, nikt nie pytał o abonament)... dwa tygodnie po wygranej dostałam kartkę z życzeniami miłych wakacji od Marzeny z Zetki. Warto grać! W RMF nigdy nie grałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebywygraćtrzebagrać
Ja znam tylko osoby, które wygrały w lotto i tak mnie to zachęciło do gry że też zaczełam grać!Mam nadzieje że strona kuponnylotto pl przyniesie mi szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kiedyś grałam. Teraz opuściłam. Nie wierzę w to. Skąd tyle pieniędzy codziennie rozdawać. A Ci odbierający telefony coraz dziwniejsi, słychać ze podstawieni. sąsiedzi kupili działkę, stwierdzili ze w rmf wygrali. A okazało się, że bujda, bo spadek dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariawojnowska
Z tymi sasiadami to polecialaś. Mam małą radę, że nie warto zaglądać sąsiadowi w portfel. Co do samych akcji to jak najbardziej odradzam. Większy zysk przynosi gra na giełdzie, tak przynajmniej wiemy czemu i jak tracimy pieniądze. Wiecej tym artykule http://www.coachingduszy.pl/loterie-sms-i-wielka-strata-pieniedzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka razy wygrałem w Antyradiu, ale małe nagrody, płyty, bilety na koncert, koszulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra , więc wypowiem się i ja ... jakiś czas temu zaglądałam właśnie tutaj na ten wątek . chciałam się dowiedzieć co ludzie na ten temat sądzą. Na temat loterii rmf fm. Niejedonkrotnie wysyłałam smsy , ale po każdym smsie póżniej w stylu :wyślij czek a otrzymasz 550 szans wejścia do gry " . Po takich odpuszczałam. W końcu z racji pewnej ważnej sprawy, ze potrzebuje na pewną rzecz pieniądze , postanowiłam w poniedziałek ,ze wyślę smsa. jeden drugi , trzeci , czwarty . Potem mówięc sobie , wtorek będzie ostatnim dniem : Wysłałam 3 smsy : miałam więcej tych extra szans niż w dniu poprzednim ,. I tak myślę sobie : dobra , wyślę jeszcze jednego . 15 minut póxniej widze ,ze dzwoni nieznany nr : odebrałam i RMF FM Maciej Dowbor i ten drugi prezenter. Wygrałam 12 tysięcy zł . Więc , ten konkurs to nie jest ściema. Następnego dnia kontaktowała się ze mną pani z którą potwierdzałam dane. Zresztą poczytajcie dobrze regulamin. Pozdrawiam i życzę na prawdę szczęścia, Potwierdzam wszystko to co pisał wcześniej Pavlo .. aa i nie ma nic o żadnym abonamencie , telefonu na abonament i innych cudach na kiju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dariawojnowska - ładna kryptoreklama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćscotti
Uważajcie żebyście nie wygrali przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slucham codziennie rmf i ich loterii. I dzisiaj ciekawa sytuacja, bo niby zadzwonili do kolesia i wygral za odebranie 11 tys. Tyle, ze dokladnie ten sam koles w takuej sytuacji wygral niby ze 2-3 mies temu. Utknal mi w pamieci, bo sie uczyl, poniewaz mu zależało na zdaniu egzaminu. Te same slowa dokladnie, jakbym mial deja vu. Zawsze mi sue wydawaly sciemniane te konkursy, tak jak ustawiane wygrane w lotka. Teraz mam juz pewnosc, ze to inscenizacje. Moze raz na iles dzwonien ktos cis wygra, ale generalnie to musi byc sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa iscenizacje , może chłopak wysłal sobie smsa jeszcze raz i znowu do niego zadawonili . Ja wygrałam miesiąc temu dokładnie 12 tys zł i znow chciałabym zagrać ;) zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kto powie, jakie imię wylosuje komputer? skoro nie zostało podane, a zakwalifikowali do gry.jak tak można oszukiwać i naciągać ludzi na kasę!!!!!!!! i nikt tego nie sprawdzi!!!!!! tych nieuczciwych konkursów nikt nie zabroni!!!!!! żałosny to system.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba mieć wyższych studiów żeby pomyśleć, że trzba podać swoje imię w loteriiiiiii aby zostać zakwalifik. do gry.A ty z radia nawet stidia nie pomogły Ludzie tak robia - nie podają swojego imienia i zostają zakwalifik. do udziału w grze, tylko z jakim imieniem? trzeba byc głąbiem żeby wymyślic taie zasady gry. A jeśli ten nr tel. należał kiedyś do innej osoby, która brała udział w grze, a obecnie należy do innej i też ta os. gra w rmf? to jakie imie trzeba wziąść pod uwagę? A czy B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akt zmienili i w rmf wysyla się już nie swoje imię a sms z "rmf". chyba przeczytali opinię pow. :D :P ale i tak nie wygra się, bo to ściema. Prędzej w totalizat wygrasz niż w radiu. zatem jak człowieku masz grać, to graj tam gdzie możesz wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos slucha uwaznie rmf przez lata to bedzie lapal co mowili przy loteriach w 2014, 2015, 2016 a co mowia w nastepnych. w ten sposob poznacie czy loteria jest oszustwem czy nie. czy faktycznie losuja dzwonia czy nie. czy moze dzialaja w inaczej :P my poznalismy i rozszyfrowalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powyzszego moge tylko dodac "Kto ma uszy, niechaj słucha!" (...)otwartymi uszami nie słyszą ani nie rozumieją". (..)" Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. " nie znacie powiedzenia "wlasna praca ludzie sie bogaca"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×