Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna2626

Co na prezento do nowego domu?

Polecane posty

Gość martyna2626

Mam teraz taki dylemat co dać mojej kochanej przyjaciółce na prezent do nowego domu. Wprowadzili się niedawno, no i wyruszam z wizytą. Tutaj na pewno mi pomożecie rozwiać wątpliwości: 1. POŚCIEL http://slubowisko.pl/products/view/931/butterflies__posciel_getzzz/getzzz_sp_z_oo/posciel_posciel_prezent_prezenty#main_content 2.KOMPLET OBIADOWY http://www.gama2000.pl/product/52/604 3. KOMPLET RĘCZNIKÓW http://www.calvado.pl/komplet-recznik-243w-aquanova-adagio-turkus-cat-193-id-684.aspx 4. OBRAZ RĘCZNIE HAFTOWANY http://slubowisko.pl/products/view/1665/gorskie_miasteczko/obrazy_recznie_haftowane/slub_wesele_rzeszow_prezent Co będzie trafniejszym preznetem????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie obraz
brzydki jest... posciel tez taka oklepana, reczniki tak samo. skoro jestes bardziej zwiazana ze swoja przyjaciolka, to moze kupisz jej cos ciekawego do kuchni? ja mojej mamie dalam mlynek elektryczny do pieprzu/soli -> coś tego typu: http://www.twenga.pl/cena/peugeot-mlynek-elektryczny-do-pieprzu-79801225.html i do tego zestaw innych przypraw w ładnych słoiczkach? na pewno bardzo przydatna rzecz, a nie taka oklepana.. bo co innego? wazon? :O mówię... pościel to nie jest najlepszy prezent, mało oryginalny. Ewentualnie jakiś ładny zestaw do łazienki - pojemniczki na waciki, na mydło w płynie. ja bym szła w tym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie obraz
aaa... i mogłby by być również śliczny zestaw chińskiej prawdziwej porcelany do kawy - moi rodzice dostali w prezencie taki zestaw, też bardzo im przypadł do gustu. Do tego dobra, nietypowa kawa i już. ale błaaaagam, nie pościel, nie ręczniki, nie obraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa zegar książka kucharsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pościel jest sliczna..
taką to z chęcią chciałabym dostać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obraz jest piękny ale i zobowiązujący względem wyzstroju mieszkania możesz nie rtrafić Piękna je st zastawa ale możesz im kupić tę pościel motylkową. Zapytaj się sama co wolą Wyślij im tylko zdjecia - nie pokazuje gdzie i za ile kupujesz Do prezentu dorzuć jakiegoś kwiatka w doniczne może zamiaculkas albo storczyk pięknie wyglądają i pasują do każdego wystroju. Elegancji wystruj podkreślą a zabałaganiony ożywią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślę
ja bym radziła pościel albo komplet ręczników (zawsze się przyda). Co do kompletu obiadowego: ok jeśli nie ma (moja siostra dostała aż 3, korzysta z 1, wiadomo że mooooże się kiedyś przyda ale gdzie to wszystko trzymać...), obraz ręcznie haftowany?? - ja bym nie chciała, zależy czy by jej się podobał (moja siostra dostała też taki obraz, powiesiła go w salonie mimo iż tam nie pasuje żeby nie robić przykrości darczyńcy...) polecam również AGD- można podpytać. My z mężem daliśmy jej odkurzacz (chciała sobie kupić, powiedzieliśmy że im kupimy)... ODRADZAM: Serwisy do kawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pościeli to trezba znać rozm
iar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie obraz
pościel i ręczniki na bank dostaną od teściów... zobaczysz sama.. DLATEGO ODRADZAM :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się ta pościel nie podoba. Wolałabym ręczniki, tego nigdy za wiele, ale w innym kolorze bym chciała ;) lecz Ty nie wybierasz się z tym do mnie więc decyzja należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chgvvbb
BEZ KWIATÓW- no chyba że lubi... JA NIE CIERPIĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komplet obiadowy:)napewno sie przyda wiem bo sama bym chciała dostać taki na parapetówę. Bo na początku to brakuje takich podstaiowych rzeczy jak ręczniki, pościele i też taki komplet obiadowy. Bo obraz , czy wazon, czy kwiatek to na wystrój okey. Ale oni pewnie takie praktyczne rzeczy potrzebują na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratnia duszyczka radzi
pościeli i ręczników nigdy za wiele, polecam również AGD (ceny są różne, może coś znajdziesz odpowiedniego...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
niestety, nie ma nic gorszego niż nietrafiony prezent "do domu" , zwłaszcza gdy ktoś ma szczere intencje i się naszukał i wykosztował. Może lepiej zapytaj przyjaciółkę, co by chciała dostać, a jeśli nie to najbezpieczniejszy będzie piękny kwiat doniczkowy. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie obraz
ale teraz KAŻDY daje te ręczniki i pościel! :O no ludzie... od zarąbania tego dostaną... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGDAGDAGD
polecam AGD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dobra wódeczka skoro idziecie na parapetówkę Kwiatka dla gospodyni I po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie obraz
dokładnie.. AGD to też bardzo dobry pomysł! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki ble
D##a lala kwiat doniczkowy... Najgorszy prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
wiem co jeszcze moze być - zestaw noży kuchennych np Gerlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie obraz
popieram zestaw noży kuchennych :) jestem zupełnie przeciwna: - kwiatom - doniczkom, wazonom - ręcznikom - pościelom NIE nie NIE ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pościel super
To jest jak dla mnie trafiony prezent, jak się wprowadzałam do domu.. to chciałam pościel... zawsze się przydaje... Niekoniecznie ta z motylem - widziałam w tym katalogu inne równie ładne - śliczna jest niebieska - cudeńko;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
a mnie pościel wkurzała - bowszyscy dawali standardowe rozmiary a ja mam gigantyczne łóżko i wielką kołdrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obraz odpada
ja nie kupiłabym w życiu również lampy, zegara itp. Pościel i ręczniki - ok, ale musisz znać rozmiar pościeli i kolory w jakie im pasują. a jeśli chodzi o prezenty parapetówkowe, to zawsze sprawdza się zestaw: szklaneczki/kieliszki + porządne wieszaki + flaszka tego co lubią. Naprawdę, sama jestem po parapetówie swojej i kilku u znajomych i wiem, że szklaneczki i kieliszki oraz wieszaki zawsze się przydają - wieszaków do dziś mam wiecznie za mało, mimo że już ponad rok mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie obraz
a gdzie się podziała panna zainteresowana tematem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna2626
Jestem w pracy... dlatego piszę tak srednio... szef mnie wyleje jak zobaczy, że siedzę na forum... dzięki za porady dziewczyny... czy macie jeszcze jakieś sugestie, będę wdzieczna:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na stronkę sklepu Fabryka Form, coś powinno Cię zainspirować, mają w ofercie mnóstwo designerskich gadżetów do mieszkania naprawdę niezłej jakości. Ich oferta udowadnia, że nawet pojemniczek na nić dentystyczną może wyglądać nietypowo i oryginalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zamiast kupowac cokolwiek,spraw im jakis bon,bo z tego co widze,rzeczy ktore planowalas kupic,byly dosc drogie,wiec taki bon na np.150zl pewnie by ich ucieszyl,i mogliby sobie cos kupic,ewentualnie dolozyc do czegos drozszego. Z prezentami jest ciezko,wiem po sobie,ile ja mam roznych pierdolek,kubkow,szklanek,talerzykow,filizanek,recznikow,sciereczek,obrusikow,ktore leza gdzies schowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bon
przecież to ma być prezent do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×