Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kulawka

NIEMIECKIE PROSZKI DO PRANIA

Polecane posty

Gość amway to sekta
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprana do bólu
Polecam Persil lub Dixan, żadnego innego nie używam od 3 lat i jestem zadowolona, a polskie proszki można o kant dupy rozbić! Niech producenci tego gówna sami sobie w tym pranie robią (a powiadam, że nie robią prania we własnych produktach) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffhfh
STOP POLEN INVASION

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprana do bólu
Ja bym raczej napisała :D : Stop of Polish wash powder shit invasion :D :D :D Nie mówię, że wszystkie polskie produkty są złe, bo wcale tak nie jest i na przykład cenię sobie polskie pomidorki, ogórki, chrupki dla dzieci wszelkiej maści, ale proszki do prania polskiej marki to niestety dno a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek 1234
Co do amway to sekta - nie napisalem postu na ten temat aby zareklamowac amway jako sposob na zarabianie pieniedzy. To czy sa sekta czy nie to juz indywidualne odczucie kazdego i kwestia podejscia do wspolpracy z nimi (nikt nikogo nie zmusza do chodzenia na pseudo-szkolenia itp) Inna sprawa jest ze produkty maja naprawde dobre (chociaz to tez indywidualne odczucie) i to nie tylko te do prania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedż
tabletki persil mają brzydki zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelorak
Jesli ktoś jest zainteresowny handlem prawdziwą chemią niemiecką to podaje kontakt k.schulz@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemieckachemia
Witam Zapraszam na zakupy - www.niemieckachemia.pl , obecnie mamy promocje 10 % na zakupy pow. 100 zl. pow. 200 zl. wysylamy paczke gratis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka78
Ja teraz piore w sumie tylko w płynie Dreft.I własnie tak sie zastanawiam czy ten płyn tez był w Niemczech.On sie sprawdza znacznie lepiej niz jakbym miała prac w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Zainteresowanych chemią niemiecką zapraszam do sklepów w Łodzi przy ul. Elsnera 21 (DH Batory, wejście od strony ING i Tesco oraz przy ul. Zachodniej 21 (DH Merkury, obok Żabki), a także do odwiedzenia strony sklepu internetowego: http://www.niemiecka-chemia.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunizm dalej trwa w polsce
Z testu proszków do prania, w którym porównano produkty polskie i zachodnie wynika, że różnice są i to znaczne. Okazuje się, że proszek do prania kupiony w Polsce nie jest taki sam, jak proszek o tej samej nazwie dostępny w sklepach na Zachodzie. Międzynarodowy test z udziałem Fundacji PRO-TEST Świata Konsumenta pokazuje, że wciąż mamy do czynienia z podwójnymi standardami. to prawda mieszkam przy granicy to wiem i dlatego kupujemy w Niemczech proszki widziałem w którymś sklepie niemieckim jest promocja persil 8 kg za 10 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam takie co majac prawie
w ktorym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokszanel11
Dash -wyprobowałam jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcxxxccx
w ktorym sklepie jest 8kg persil za 10euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernika
Mieszkam w Niemczech od 1,5 roku. Wypróbowałam różne proszki do prania, ale najlepszy dla mnie i w przystępnej cenie jest weiser riese. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję dobrych proszków
tak tylko gdzie te niemieckie dostać oprócz allegro , mieszkam na zadupiu blisko ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinger
ja kupuję tylko i wyłącznie niemieckie proszki, wypróbowałam już persila, vizira, ariela i wszystkie są super, teraz używam lenora i też plamy znikają !!! polecam też mydełko na plamy heitman - konszuje kilka złotych a jest duuuuuuuuużo lepszy niż vanish, ja kupuję na allegro jest duzo taniej, polecam tego sprawdzonego sprzedawce -- szybka wysyłka http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25151710 a tu link do tego mydełka http://allegro.pl/mydelko-na-plamy-heitman-gallseife-niemieckie-i2446697634.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam te strony
kupuję u nich od dłuzszego czasu www.sklepkratka.pl www.niemieckachemiapl.pl dodam że 3 grudnia w sklepie kratka zakupy są wysyłana za darmo co do proszków, to polskie proszki mają jako wypełniacz dosypywany fosforan, przez to proszki są gorszej jakości i często uczulają. Niemieckie nie mają ich wcale albo w bardzo malych ilościach. dowiedziałam sie tego z programu w tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam te strony
ta to-ma to ma tylko kilka produktów :/ żadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety u mnie niemeickie pro
szki np Sunil ma bardzo duzo fosforanu i strasznie uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a i 8 kg persilu za 10e to moz
e byc tylko podrobka , 4 lata temu zaplacilam za 8,3 kgPersilu 16e i to byla super promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYSKON S.c.
Witam. Jesteśmy nowo powstałą hurtownią chemii gospodarczej z Niemiec z siedzibą przy ul Prof. Ludwika Chmaja 4 w Rzeszowie. Oferujemy najniższe ceny. Poszukujemy odbiorców hurtowych oraz detalicznych chemii importowanej z Niemiec. W naszej ofercie znajdziecie proszki i żele do prania, płyny do płukania, płyny do naczyń, WC, podłóg, dywanów, odplamiacze, wybielacze i wiele innych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną na terenie całego kraju. Proszę wysyłać zapytania na tyskon.sc@gmail.com lub pod numerami tel: 668212011, 881647653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu używam niemieckich proszków i jestem bardzo zadowolona - są bardziej wydajne i pachną intensywniej niż polskie, dostępne w marketach. Patrząc na ceny proszków w supermarketach jestem zdziwiona, że tak niewiele osób korzysta ze sklepów z niemiecką chemią znajdujących się w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam bold w tabletkach razem z płynem do płukania jest boossski .A dzis kupiłam dash jakis z cytrusami na opakowaniu universalny i czekam na przesyłke i bede prac .Co do płynów do plukania wole niemieckie .Próbowalam tez persil proszek skoncentrowany do białego i jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym przestrzec wszystkich przed zakupem niemieckich produktów w nieznanych źródłach - możecie zostać oszukani. Najlepiej kupować na sprawdzonych stronach internetowych, gdzie prezentowane są zdjęcia produktów i wszystko jest dokładnie opisane. Wtedy możecie mieć pewność, że otrzymamy to, co zamówiliśmy :) Ja zamawiam w sklepie internetowym i jeszcze nigdy się nie żałowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech mi ktos powie czy plyny lepiej dopieraja ubrania niz proszki , widziałam na allegro vizir w płynie warto kupic ??? Czy moze cos tanszego mam dzieciaki małe brudzace sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×